reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Obudziłam się dziś dziewczyny z lekkim bólem brzucha... I nie wiem czy to ze stresu czy już @ się zbliża i za późno mam ten transfer... Dziś 20 dc.
Kurcze chyba panikuje troszke ale martwię się że to endo już przerosniete będzie :(
Aaaaaaa.... [emoji848]
Kochana stres się pewnie załącza. Powodzenia i daj znać jak już będzie po.
 
reklama
Dziewczyny pracuje teraz nad endo i biorę estrofem, w poniedziałek wizyta i termin transferu. Co myślicie o wsparciu endo czerwonym winem? Przed udanym transferem piłam. Pamiętam też o ananasów na kilka dni przed.
Chciałam jeszcze zapytać jak ostatnio na forum spisują się blastocysty 6-dniowe? Czy ona dobrze rokuje?
Co do skrechingu u mnie nie wniósł nic dobrego, 1000 zł ekstra i transfer nie udany :(
Kochana, na temat ost. dwoch kwestii-screetching i blastusiow nie moge nic madrego powiedziec.
Ale co do wina czerwonego, jak najbardziej poprawia endo. Tylko jak jestes juz na lekach, to lepiej ograniczyc ilosci do niewielkich porcji. Nie wiem czy mozna to porownywac, bo estrofem bralam tylko w cyklu w ktorym mialam stymulacje, ale mi w klinice w tym czasie zalecali ograniczenie alko do jakiegos okazjonalnego czerwonego wytrawnego wina wlasnie na poprawe endo. Ananasy przed transferem tez dziewczyny polecaja. I awokado. Gosia321 czesto madrze radzi w tej kwestii [emoji4]
 
Dziewczyny pracuje teraz nad endo i biorę estrofem, w poniedziałek wizyta i termin transferu. Co myślicie o wsparciu endo czerwonym winem? Przed udanym transferem piłam. Pamiętam też o ananasów na kilka dni przed.
Chciałam jeszcze zapytać jak ostatnio na forum spisują się blastocysty 6-dniowe? Czy ona dobrze rokuje?
Co do skrechingu u mnie nie wniósł nic dobrego, 1000 zł ekstra i transfer nie udany :(
Ja myślę że przed transferem można coś łyknąć dziecku nie szkodzisz. Na forum Novum pisała Pani że każda blastocysta ma potencjał. Najlepiej rokują te od 3 do góry.
 
@annemarie od partnera koszt 650.
Reszta tak jak edloteh pisala.
@edloteh to mnie zabilas z ta jakoscia komorek. Mi nic o tym nie bylo wiadomo... qrwa zawsze cos nie tak...
@dżoasia Ja wczoraj pół wieczoru o Tobie myślałam ... ;)
Że może teraz nie poszła ta procedura z powodu złego dobrania protokołu a trochę z powodu szczepień, bo miałaś je na chwilę przed :/
 
Obudziłam się dziś dziewczyny z lekkim bólem brzucha... I nie wiem czy to ze stresu czy już @ się zbliża i za późno mam ten transfer... Dziś 20 dc.
Kurcze chyba panikuje troszke ale martwię się że to endo już przerosniete będzie :(
Aaaaaaa.... [emoji848]
Obstawiam stres. Będzie dobrze!!! Wszystkie tu trzymamy kciuki za powodzenie! ❤️
 
Wlasnie liczylam ze mnie jakkolwiek uspokoi, ale ten tekst ze moze potwierdzic tylko tyle, ze plod jest zywy, totalnie mnie rowalil.. wiem ze teraz juz na nic nie mam wplywu, oby tylko jakos przetrwac do wtorku
Kurcze, czy ci lekarze nie mogą przechodzić jakichś szkoleń, jak dobierać słowa, rozmawiać z pacjentem? Jeśli nie chciała cię straszyć, to słowa "Płód jest żywy" naprawdę brzmią fatalnie.
Ale ja myślę, że to tylko słowa, które źle dobrała, i wszystko jest ok. Musisz a w to wierzyć, choć wiem, jak pewnie jest to trudne.
 
A to u nas jest na odwrót - mój bardziej przeżywa, więcej się pyta lekarza itd. Analizuje badania, bety itd. Jak sama idę na wizytę to miliard pytań do. Ja raczej szybciej się otrząsam a mój bardzo się denerwuje przed każdy etapem, widzę jak bardzo poronienie przeżywał. Nigdy nie płacze a popłakał się jak mnie wieźli do szpitala z hiperką. Jak kogoś wykończy to invitro to jego.
Jeju jaki kochany, wyjatkowy. Super, że się tak uzupełniacie.
 
reklama
Hej :) Kochana u mnie do bety to jeszcze daleka droga. Dzis mija tydzien od punkcji. A transfer odroczony ze wzgledu na hiperke. Szybko odpuscila na szczescie no ale juz nie ryzykowalismy. Wczoraj sie dowiedzialam jak tam moje maluchy rosły i ile ich jest. Takze mamy 6 blastek 5 dniowych i 2 6 dniowe... Razem 8.:):) ta stymulacja to moj czas:) jesli chodzi o "klasyfikascje " tak to sie chyba nazywa... To sa rozne. 3 sa piekne, kilka sredniaczkow. No zobaczymy. :) czekam na miesiaczke i zaczynam przygotowania do crio:)
Wynik jest piękny i do pozazdroszczenia :):):)
 
Do góry