reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@motylek24 idź za dwa dni na betę. Nadal mocne [emoji110]️[emoji110]️
@Mieciu85 ty nie strasz swojego kropka. Koniec stresowania! Za piękny przyrost [emoji110]️[emoji110]️
@gosia321 [emoji7][emoji7][emoji7] piękne imię [emoji5]
@dżoasia to żadna tajemnica [emoji14] nie będę tak w nieskończoność robić tych stymulacji. Pamiętaj, że to był nr 5 już [emoji15][emoji15][emoji15] Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Ja już nie najmłodsza, wiec wartościowych komórek niewiele. No i wyniki u m są mocno obniżone. Dlatego myśle o KD w Czechach, ale ze względu na kiepskie wyniki nasienia mamy z m wątpliwość czy to ma sens i czy nie od razu pójść w kierunku AZ. Zobaczymy jak to się potoczy. Jedno jest pewne: ten cykl po stymulacji odpoczywam [emoji41]

Właśnie wróciłam z alab. Wynik wieczorem albo jutro [emoji15] nie wiedziałam że nie robią wyników na cito.
 
reklama
@gosia321 niech maleństwo pokaże mamie kim jest [emoji8] [emoji7]
@Netiaskitchen pięknych widoków [emoji7]
@edloteh niech beta poszybuje dziś do nieba !![emoji110] [emoji110] [emoji110]
@Lotta84 za jak najmniej bolesny, skuteczny i szybki zabieg [emoji8]
Dziewczyny trzymam kciuki za piękne widoki, super bety i bezbolesny zabiega✊✊✊✊✊✊✊✊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Pozdrawiam Was wszystkie z łóżeczka bo pierwszy dzień urlopu to istne lenistwo:D:D:D
 
Witam ciocie na 70% jestem Oliwią [emoji7][emoji16] nie dali mi spac z rana tylko zaczepiali pukajac w brzuch [emoji847][emoji847] wedlug badania usg jestem zdrowa teraz jeszcze tylko dobre wyniki z krwi [emoji110][emoji110][emoji173][emoji173]
Gosiu super gratuluję córci❤️❤️❤️❤️❤️❤️ czyli moja intuicja szwankujeo_O w sumie to teraz nie będę się jej słuchać przy transferze:D
 
Gosia - super wieści! Oby jak najwiecej takich!!!
Motylku - apteczne testy są mało wrażliwe na takim etapie, krew musisz oddac ;)
Lotta - trzymaj się!!
Edloteh - kciuki!!!!!
Dla wszystkich których niewymieniona czego sobie tylko pragną dzisiaj!!!! ;)))
 
@motylek24 idź za dwa dni na betę. Nadal mocne [emoji110]️[emoji110]️
@Mieciu85 ty nie strasz swojego kropka. Koniec stresowania! Za piękny przyrost [emoji110]️[emoji110]️
@gosia321 [emoji7][emoji7][emoji7] piękne imię [emoji5]
@dżoasia to żadna tajemnica [emoji14] nie będę tak w nieskończoność robić tych stymulacji. Pamiętaj, że to był nr 5 już [emoji15][emoji15][emoji15] Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Ja już nie najmłodsza, wiec wartościowych komórek niewiele. No i wyniki u m są mocno obniżone. Dlatego myśle o KD w Czechach, ale ze względu na kiepskie wyniki nasienia mamy z m wątpliwość czy to ma sens i czy nie od razu pójść w kierunku AZ. Zobaczymy jak to się potoczy. Jedno jest pewne: ten cykl po stymulacji odpoczywam [emoji41]

Właśnie wróciłam z alab. Wynik wieczorem albo jutro [emoji15] nie wiedziałam że nie robią wyników na cito.
Jakbym miala podchodzic do kd ze slabym nasieniem to chyba jednak przemyslalabym najpierw az, zeby sobie oszczedzic niepotrzebnych stresow. Niemniej jednak to trudna decyzja, ktora trzeba dokladnie przemyslec, na ktora musicie byc oboje zdecydowani. No to masz miesiac na przemyslenia:) chyba, ze w labie sie przyloza do twojej probowki i wyczaruja jakis cud wynik dzisiaj :)
 
Test ciążowy negatywny dziś 6 dzień po transferze. No nic walka trwa.
Za wcześnie na sikance ! U mnie 8dpt blastek sikaniec był ledwo ledwo a beta wyszła ponad 300 tego samego dnia bo to blizniacza, wiec zrób se sikanca po pozytywnej becie za kilka dni na pamiatke a leć na krew jutro! 6dpt to wcześnie, niepotrzbnie się stresujesz ...
 
reklama
Jakbym miala podchodzic do kd ze slabym nasieniem to chyba jednak przemyslalabym najpierw az, zeby sobie oszczedzic niepotrzebnych stresow. Niemniej jednak to trudna decyzja, ktora trzeba dokladnie przemyslec, na ktora musicie byc oboje zdecydowani. No to masz miesiac na przemyslenia[emoji4]
Z m gadamy o tym już wystarczająco długo [emoji15] mieliśmy duże nadzieję na lepsze plemniki z biopsji, ale jak widać: z pustego i salomon nie naleje... zresztą, moje komórki to chyba sobie też jaja jakieś robią [emoji15] No nic. Lekarz przewidywał taki wynik.
Niech moje ciało się regeneruje po tej stymualcji. A co [emoji16] a potem będziemy coś działać [emoji5]
 
Do góry