reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry:)
Większość mnie nie kojarzy bo zaczynałam swoją przygodę 4 lata temu... Przesłanie mam do wszystkich dziewczyn- nie poddawajcie się, mój mały cud śpi w łóżeczku, a droga była długa i kręta...

Wracamy po ostatnią szansę bo na zimowisku ktoś jeszcze czeka. Wypadłam już z procedur i mam prośbę napiszcie jakie kombinacje leków stosujecie po transferze i jakie są obecnie ceny leków?
Chciałabym tym razem jakaś wersję ekonomiczną bo okres mocno wydatkowy. Ostatnio miałam prolutex do 18tc.

Gratulacje dla gosi321 :)))

Miłego dnia:)

Hej, witamy ponownie :)
Ja po transferze dostalam 3x1 estrofem (cykl sztuczny), 3x1 luteina dowcipnie, 3x1 duphaston.
Dodatkowo od immunologa mam 1x zastrzyk z heparyny 0.4 oraz 1x10mg encorton.
Co do cen to ci nie pomoge, bo moj M. kupuje leki, bo ma po drodze do pracy jedna z tanszych aptek. Ostatnio jednak kupowal w medicoverze (przy klinice wiec trochę drozej) i za 2 opakowania duphastonu, 2 estrofemu, 1 encortonu i 15 zastrzykow heparyny zaplacil 197zl (to sa dawki dla mnie na 2 tyg). Luteina z tego co kojarzę to kosztuje ok 20-25 zl za 20 tabletek
 
Czy Wy po estrofemie macie tez taki paskudny nastrój czy przyczyny szukac gdzieś indziej? Normalnie ja wulkan optymizmu ma smutek.... tak bez przyczyny z dupy....
 
reklama
Screenshot_20180813-100613.png
Witam ciocie na 70% jestem Oliwią [emoji7][emoji16] nie dali mi spac z rana tylko zaczepiali pukajac w brzuch [emoji847][emoji847] wedlug badania usg jestem zdrowa teraz jeszcze tylko dobre wyniki z krwi [emoji110][emoji110][emoji173][emoji173]
 

Załączniki

  • Screenshot_20180813-100613.png
    Screenshot_20180813-100613.png
    251,6 KB · Wyświetleń: 448
Do góry