reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@edloteh kochana przepraszam ze wroce jeszcze do tematu, ale dogrzebalam sie do wynikow meza i ma DFI 14,9, a HDS 20. Reszta wyników jest ok. Myślisz, że to dobre wyniki? Bo nam zwracali uwagę na to HDS, że ciut podwyższone, ale mówisz, że DFI ważniejsze.

@adansonia piękny piękny widok.

Nadrabiam Was i nadrabiam. Co u Bimbo? Nie mogę znaleźć posta z jakąś najświeższą betą.

pozdrawiam z Ibizy. Upał jak skurczysyn, a mnie oczywiście w momencie przekroczenia drzwi samolotu dopadła @ - a po stymulacji, heparynie i acardzie to wiecie jak jest.
Wypoczywaj. Ibiza jest piękna. [emoji7]
Współczuję, że Cię @ dorwała akurat w takim momencie. Złośliwość losu.
Baw się dobrze i wracaj do gry z naładowanymi akumulatorami. [emoji8]
 
reklama
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.

Piekny wynik!!! Gratuluję :-*
Duphaston nie wychodzi we krwi, nie wiem jak z innymi dowcipnymi lekami
 
Bedziesz gruba:) ciesze sie strasznie[emoji173] kojarze ze dzuewxzyny pisaly ze duphaston nie wychodzi

Dzieki misis [emoji173]️ teraz tylko zeby przyrastala, aleostaynio to w tym dniu bylo 47 wiec jest o niebo lepiej. Nie moge sie dodzwonic do koordynatorki, jak tam sie dzwoni do lekarza dyzurujacego przez rejestracje czy jest jkos nr?
 
Ja miałam 212,4 ale kolezanka Pandzia to miała jakąś kosmicznie wysoką betę, coś ok.600? @gosia321 miała podane dwie blastki, jedna została i w 9 dpt miała coś ok. 100, ale niech mnie sprostuje, bo już pamięć szwankuje. [emoji848] tak wiec może być różnie. @Koniczyna82 miała dość niską betę (ale prawidłowe przyrosty) a później się ładnie rozkręciła i ciąża przebiega dobrze.
Najważniejszy jest przyrost. [emoji4]
Dokładnie 8dpt blastek miałam 329 a 10dptakże ponad 670 zgadza się :) no i dwa Maluchy z tego pięknie rosną
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
superrrrrrrrr gratuluje rośnijcie zdrowo
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
Wow,beta jest super! :*
 
reklama
Tak, Ty wtedy rozbiłaś betowy bank. [emoji6]
Hyhy :D i się nakręcalam ze to źle, bo za wysoka... takie to nasze życie :D nie ważne ile ważne przyrosty, to jest tak indywidualna kwestia... juz nie jeden przypadek to pokazał. To tak jak z tymi plamieniami i krwawieniem, zlowieszczo wygladaja ale nie muszą nic złego oznaczać ;) ale z tego co widzę, to kolejne bliźniaki nam się do kolekcji szykują z taką betą!
 
Do góry