reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam 212,4 ale kolezanka Pandzia to miała jakąś kosmicznie wysoką betę, coś ok.600? @gosia321 miała podane dwie blastki, jedna została i w 9 dpt miała coś ok. 100, ale niech mnie sprostuje, bo już pamięć szwankuje. [emoji848] tak wiec może być różnie. @Koniczyna82 miała dość niską betę (ale prawidłowe przyrosty) a później się ładnie rozkręciła i ciąża przebiega dobrze.
Najważniejszy jest przyrost. [emoji4]

Dzieki Justin za zestawienie bety :) a w ktorym dniu mialas 212? Ty masz blizniaki czy jednego maluszka?
 
reklama
@edloteh kochana przepraszam ze wroce jeszcze do tematu, ale dogrzebalam sie do wynikow meza i ma DFI 14,9, a HDS 20. Reszta wyników jest ok. Myślisz, że to dobre wyniki? Bo nam zwracali uwagę na to HDS, że ciut podwyższone, ale mówisz, że DFI ważniejsze.

@adansonia piękny piękny widok.

Nadrabiam Was i nadrabiam. Co u Bimbo? Nie mogę znaleźć posta z jakąś najświeższą betą.

pozdrawiam z Ibizy. Upał jak skurczysyn, a mnie oczywiście w momencie przekroczenia drzwi samolotu dopadła @ - a po stymulacji, heparynie i acardzie to wiecie jak jest.
Cześć Kurczaczku, jutro rano zrobię ostatnią betę. A międzyczasie próbuję się umówić do Paśnika,ale nicponie nie odbierają. Mam w planie zrobić histero i przeciwciała. Nie wiem kiedy będę mogła podejść kolejny raz. Mam nadzieję,że to znowu nie będzie trwało pół roku. Wypoczywaj nam tam, wygrzewaj ciało i wracaj z nowymi siłami :*
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza nic na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
Beta zajebiaszcza.hihi gratulacje.
Progesteron faktycznie niski.
Dupek nie wychodzi z krwi.
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
No pięknie, super wynik. GRATULACJE :-D:happy2::D
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
Bedziesz gruba:) ciesze sie strasznie❤ kojarze ze dzuewxzyny pisaly ze duphaston nie wychodzi
 
reklama
@edloteh kochana przepraszam ze wroce jeszcze do tematu, ale dogrzebalam sie do wynikow meza i ma DFI 14,9, a HDS 20. Reszta wyników jest ok. Myślisz, że to dobre wyniki? Bo nam zwracali uwagę na to HDS, że ciut podwyższone, ale mówisz, że DFI ważniejsze

Ty się słońce urlopuj a nie o wynikach myślisz [emoji14]

DFI ma większe znaczenie, dlatego ze najczęściej jest to jedyny wynik na badaniu [emoji85] o HDS rzadko się słyszy, chyba ze akuracik ma się szczęście i wynik obejmuje dwie wartości.
W waszym przypadku są dwa [emoji4] a co za tym idzie nie można pominąć HDS, który notabene jest nieco tylko podwyższony, ale nie jakoś tragicznie.
Pamiętaj, należy skonsultować wszystkie wyniki z lekarzem, bo tylko one mogą dać pełny obraz....
A przypomnij mi kochana twój wiek [emoji848][emoji87]

@Mieciu85 gratki laska [emoji7] i bierz telefon w rękę i dzwon do lekarza w sprawie tego progesteronu. Nie plamisz to najważniejsze. Ale niski jest...
 
Do góry