reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A do jakiej kliniki w Czechach najlepiej się udac jeżeli mogę spytać?
W Teplicach macie Pronantal Plus ( chyba ) w Ostrawie jest Gynzentrum ( nie ma z polskim nic wspolnego) w Pradze macie Gennet, dr Kult , PFC i jeszcze z 5 innych, musicie sie tylko jezykowo nastawic na czeski, niem , albo angielski. Moze Ostrawa ma tlumacza polskiego.
 
reklama
300km to super ja bym sie nie zastanawiala. Mysle, ze wazne jest wlasnie zeby na swiezych bylo, bo mnie tez mrozone oferowali, ale wolalam doplacic i poczekac na swieze. Oczywiscie udaje sie na mrozonych ale ze seiezymi sa moim zdaniem wieksze szanse.
W sumie w kazdej umowie z czeskich klinik jest gwarancja transferu 2 swiezych zarodkow. No chyba ze chcecie mrozone. Przestudiowalam tych umow mase, troche wycwiczona jestem;)
 
A do jakiej kliniki w Czechach najlepiej się udac jeżeli mogę spytać?
Ciezko powiedziec , bo to wszystko uzaleznione jest od wielu czynnikow zaczynajac od kasy ( od 4-6 tys euro) po jezyk , dodatkowe zyczenia. Kazda klinika oferuje ci rozne programy, trzeba patrzec na opcje labo tez. Praga jest moim zdaniem nie tania, pewno dlatego ze to Praga a nie Pipka Dolna;)moze Ostrava albo Brno? Musisz sie dobrze w temat wczytac, dosyc duzo jest opinii w necie.
 
Ciezko powiedziec , bo to wszystko uzaleznione jest od wielu czynnikow zaczynajac od kasy ( od 4-6 tys euro) po jezyk , dodatkowe zyczenia. Kazda klinika oferuje ci rozne programy, trzeba patrzec na opcje labo tez. Praga jest moim zdaniem nie tania, pewno dlatego ze to Praga a nie Pipka Dolna;)moze Ostrava albo Brno? Musisz sie dobrze w temat wczytac, dosyc duzo jest opinii w necie.
Pipka Dolna [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Warszawa lub Gdańsk, w zależności gdzie będzie wcześniejszy termin. Dzięki Twojej informacji wróciłam do żywych i znowu zachciało mi się powalczyć :) A Ty gdzie robiłaś? Nie wiem czy ma to znaczenie w którym mieście powinnam robić zabieg
Ogolnie to jeżdżę do invicty w Bydgoszczy( to tylko filia do konsultacji i joc więcej ) na zabieg mnie odesłali do Gdańska nie wiem jak wyglada Wawa bo być może tam tez robia zabiegi . Skad jesteś ??
 
Ciezko powiedziec , bo to wszystko uzaleznione jest od wielu czynnikow zaczynajac od kasy ( od 4-6 tys euro) po jezyk , dodatkowe zyczenia. Kazda klinika oferuje ci rozne programy, trzeba patrzec na opcje labo tez. Praga jest moim zdaniem nie tania, pewno dlatego ze to Praga a nie Pipka Dolna;)moze Ostrava albo Brno? Musisz sie dobrze w temat wczytac, dosyc duzo jest opinii w necie.
Bardzo dziękuję .Na pewno poczytam o klinikach i podejmę decyzję.
 
W Teplicach macie Pronantal Plus ( chyba ) w Ostrawie jest Gynzentrum ( nie ma z polskim nic wspolnego) w Pradze macie Gennet, dr Kult , PFC i jeszcze z 5 innych, musicie sie tylko jezykowo nastawic na czeski, niem , albo angielski. Moze Ostrawa ma tlumacza polskiego.
W tym gybcebtrum jest lekarz z Polski chyba i on w Rybniku tez przyjmuje-kilka dni temu bylo o tym na forum
 
reklama
Do góry