reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Słyszałam ostatnio że z tego ich nowego pseudo programu o bezpłodność naprotech.rzadne dziecko się nie urodziło:) jaki wielki sukces brawo brawo....
Kochana nawet mnie nie denerwuj. Bo ja sie az trzese jak slysze slowo naprotechnologia.. Pamietam jak mi dawno temu tesciowa radzila, zebysmy poszli do napro, bo przeciez jej fryzjerka "tyle lat sie starala i nic, a poszli do naprotechnologa, dostala tabletki jakies i od kopa zaszla".. mowi to osoba, ktorej syn mial 6 chemioterapii, po ktorych ma za malo, za slabych i nieruchliwych plemnikow o nieprawidlowej budowie, ktprych chromatyna jest tragiczna[emoji50] a wczoraj uslyszalam od niej tez, ze nie powinnam robic prenetalnych bo "jej kolezance w pracy wyszly zle, a i tak urodzila zdrowe dziecko".. pytam ktore badania, czy bylo badane wolne dna plodowe albo amniopunkcja itd itd to nic nie wie. Ale powtarzac bzdury bedzie. Tym bardziej nie wierze w ta historie, bo znam ta laske, o ktorej mowa i jestem przekonana, ze uslyszala o podwyzszonym prawdopodobienstwie przy pappa i narobila afery na cale biuro, bez dalszej diagnostyki.. dziewczyny no rece opadaja
 
W moim przypadku jak najbardziej. Masakra jakie mam dziury w mozgu. Czuje sie jak turbodebil gdy mi M musi trzy razy cos powtarzac, przypominac, a ja i tak pozniej robie inaczej, zapomne, zawale.. dramat

Ja standardowo mam takie momenty, że otwieram lodówkę i sie zastanawiam po co :p mój M sie śmieje, że ma tak samo, ale bez ciąży :-D
 
reklama
Do góry