reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

matko czy wy też macie takie skaranie z prasowaniem - mój m@łż wczoraj wrócił z pracy wziął prysznic się przebrał, przed snem wziął prysznic się przebrał, w nocy o 3 się obudził i stwierdził, że mu gorąco wziął prysznic się przebrał,, wstał rano wziął prysznic się przebrał, w tym tempie to za kilka dni nie będzie miał się w co ubrać :D a ja dziś wyprasowałam 3 podkoszulki zlałam się potem i co prysznic i przebieranki - wrrr że nie wymyślili automatycznej prasowalnicy :D padam normalnie! a upały do końca tygodnia nadają :(
Kochana ja nie prasuje po wyjeciu z pralki dobrze wytrzepuke i nie trzeba prasowac
 
reklama
Tak kochana czekamy ,ale powiem ci ze ja wysyłając wam te badania to mam takiego cykora jak przed lekarzem ... wasza opinia jest mi bardzo ważna bo wy jestescie ta moja encyklopedia ... w takim razie kupię jeszcze witaminę c która już łykam od tygodnia plus...
To prawda mam tych badać od chu... i ciut ciut ,ale i tak ich zdaniem nic nie powinnam łykać bo zaszkodzę ,a i czekac na cud :mad:
Ty ale bialko c to nie wit c:-) :)
 
Karaluchy wstręciuchy, a sikańce oszukańce!!!
PiS powinien zakazać używania testów płytkowych kobietom po in vitro ze względu na ochronę zdrowia psychicznego! Coś dobrego by zrobili... ;) ;)
Słyszałam ostatnio że z tego ich nowego pseudo programu o bezpłodność naprotech.rzadne dziecko się nie urodziło:) jaki wielki sukces brawo brawo....
 
To juz lepiej dorzucic jakis kwas foliowy sam albo syntetyczny albo metylowany w zaleznosci od tego ktory wariant mthfr jest. Bo awitaminoza ktora moze sie zrobic z nadmiaru pozostalych witamin zawartych w femibionie tez nie jest obojetna dla organizmu
Ale tam w femibionie nie ma z tego co pamietam jakichs mega dawek, a witaminki b6, b12, d, jod itp i to serio dawki takie male, ze przez jakis czas lykniete nie zeobia wiekszej roznicy a homocysteine moze zbija.
 
reklama
@PaulinkaP dogrzebalam się do Twojego wyniku:) może faktycznie zadzwoń do kliniki do lekarza prowadzącego co on na to może dołoży ci progresteronu na wszelki wypadek. Ja osobiście mam źle doświadczenia na lekarzy z medicoveru I luxmedu nie obraz się ale dla mnie to konowaly które umieją wystawić tylko recepte. Może twój jest inny Ale w sprawach in vitro lepiej skonsultować to z dr który w tym siedzi za dużo masz do stracenia :*
Mój lekarz tylko się zajmuje In Vitro ciężkim przypadkami on ciąż nie prowadź ja będę miała tylko jedna wizytę 20 sierpnia aby zobaczyć co się dzieje i powie jak zejść z leków i potem już u siebie w mieście a powiedz mi ty do medicoveru chodziłaś na waszyngtona ??? Koło tego wielkiego szpitala w Białymstoku napewno mówimy o tej samej klinice
 
Do góry