reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, nie wierzę!!! Wlaśnie odebralam wyniki bety 272.8, to 11dpt dwóch 2/3 dniowych zarodków.
Wiem, zeby jeszcze nie szalec z radoscia, ale pierwszy raz w zyciu jest wynik inny niz 0


to teraz kciukasy za przyrost i po cichu gratki :)
Ty robiłaś tą immunosupresję od Paśnika? dobrze pamiętam ?
 
Mój lekarz tylko się zajmuje In Vitro ciężkim przypadkami on ciąż nie prowadź ja będę miała tylko jedna wizytę 20 sierpnia aby zobaczyć co się dzieje i powie jak zejść z leków i potem już u siebie w mieście a powiedz mi ty do medicoveru chodziłaś na waszyngtona ??? Koło tego wielkiego szpitala w Białymstoku napewno mówimy o tej samej klinice
Ja do medicoveru nie chodzę bo życie mi jest mile;)
Ale nie chcesz tego skonsultować z lekarzem od in vitro? Oni mają obowiązek odpowiadać na pytania zwłaszcza że jesteś zaraz po transferze A beta przyrastac jak przyrasta. Lepiej upewnij się u specjalisty który zna cię od podszewki żeby nie żałować tej szansy :( ty miałaś in vitro???
 
Ostatnia edycja:
Paulinka - nikt nie odmawia Ci nadziei i optymizmu (sama mam taka naturę). Nam bardziej chodziło o to, że może trzeba pomoc trochę tej ciąży inną dawką leków czy coś.
Trzymam kciuki za owocny koniec!
Ale jak kochana inna dowka i tak dużo biorę dufaston 3*1 lutinus 2 *2 tyle progesteronu i wynik z niego jest 13,180 to nie taki mały nie wiem jak pomoc aby było dobrze może wy jakoś doradzacie ,lekarz napisał,ze jest ok i abym już nie powtarzała jeśli nic złego się nie dzieje i ze widzimy się 20 sierpnia bardzo bym. Chciała aby to była zdrowa ciaza spać po nocach nie mogę bo myśle,boje się jak nie wiem chuja tam silna jestem w środku to aż serce krwawi z tej niewiedzy a boje się już iść na ta bete chyba wole żyć w tej nadzieje do tego 20 ,nie chce aby to pękło jak bańka mydlana serde boli z tej niepewność łzy lecą strumieniami ale nie pokazuje tego nikomu
 
Tylko się nie przemęczaj za bardzo bo jesteś w stanie błogosławionym [emoji4] lepiej męża pogonić do cięższych zadań [emoji4]
Juz umyte. Teraz leze i sie rozkoszuje czysta podloga [emoji4] a M normalnie sprzata co sobote, ale kurcze on mi juz powoli pada. Codziennie wychodzi do roboty przed 6, wraca po 20, dzis np bedzie przed 23. Gdzie nie siadzie tam zasypia. Ciezko tak jednoosobowo ogarniac prowadzenie mieszkania, zakupy, normalna prace i budowe domu. Tyle co od soboty jest u nas moja mama, to ona ogarnia kuchnie i gotowanie. A ja sie naprawde duzo oszczedzam [emoji4] dzis odkurzalam i mylam podloge z dlugimi przerwami, na chwile oddechu [emoji6] smialam sie, ze mam zadyszke jak stara babka [emoji23]
 
matko czy wy też macie takie skaranie z prasowaniem - mój m@łż wczoraj wrócił z pracy wziął prysznic się przebrał, przed snem wziął prysznic się przebrał, w nocy o 3 się obudził i stwierdził, że mu gorąco wziął prysznic się przebrał,, wstał rano wziął prysznic się przebrał, w tym tempie to za kilka dni nie będzie miał się w co ubrać :D a ja dziś wyprasowałam 3 podkoszulki zlałam się potem i co prysznic i przebieranki - wrrr że nie wymyślili automatycznej prasowalnicy :D padam normalnie! a upały do końca tygodnia nadają :(
Ja nie prasuje , po wyjęciu z pralki dobrze strzepne każda rzeczą ładnie powieszę a później ładnie składam i do szafy , przed założeniem odpalam żelazko i jadę ... zaoszczędzona praca i czas;);)
 
@PaulinkaP dogrzebalam się do Twojego wyniku:) może faktycznie zadzwoń do kliniki do lekarza prowadzącego co on na to może dołoży ci progresteronu na wszelki wypadek. Ja osobiście mam źle doświadczenia na lekarzy z medicoveru I luxmedu nie obraz się ale dla mnie to konowaly które umieją wystawić tylko recepte. Może twój jest inny Ale w sprawach in vitro lepiej skonsultować to z dr który w tym siedzi za dużo masz do stracenia :*
Ten lekarz to ten sam ktory robil Paulinie ivf
 
No właśnie moja klinika to jest taka chora ze oni myślą ze polska to hen hen za średniowieczem ,a już tym bardziej lekarze ... ja ufam dla Pasnika tylko teraz weryfikacja badan pozostała
Nie przejmuj sie nimi. Takie maja zdanie i go zapewne nie zmienia. Szkoda Twoich nerwow. Po prostu bierz sobie wszystkie leki zgodnie z zaleceniami Pasikonika i podejdz normalnie do transferu [emoji4]
 
reklama
Do góry