reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tylko kochana ja wiem z wlasnego doświadczenia ze ilość jajek nie jest rowna ilosci oocytiw które moga byc zaplodniane. Przy mojej 3 procedurze bylo dużo jajek, wyniki tez wskazywaly ze pinkcja bedzie bardzo owocna a pobrali tylko 3 oocyty
Wszystko się zgadza ale jak zapytałam to oczekiwałam odpowiedzi. Chodzi mi o styl traktowania pacjenta. Nie twierdzę że dr nie jest specjalistą i wiem że pomógł wielu pacjentkom ale wolę jednak nieco partnerstwa przy tego typu zabiegach.
 
Dziewczyny przy okazji wykupowania leków wziełam dwa testy ciążowe. Zrobiłam teraz jeden z nich i...jest druga kreska. Co prawda blada jak dupka,ale jest. Tak się poryczałam,bo pierwszy raz przez moje ponad 30letnie życie zobaczyłam dwie kreski. Jednak na betę pójdę jutro,mam nadzieję,że to nie jest jakieś oszustwo i beta wyjdzie pozytywna :)
@Vorreiavereunbimbo także teraz jeszcze mocniej wierzymy że to był szczęśliwy transfer... ✊✊✊✊ do nieba ;);)
 
I to nie do byle jakiego lekarza [emoji4] terqz juz bedzie pieknie [emoji173]
No właśnie, w Krakowie którzy lekarze są wg Was najlepsi? Jakie macie doświadczenia? Mieszkam tu od 3 lat i jak do tej pory najbardziej pozytywne wrażenie zrobiła na mnie dr Tomaszewska, która wypatrzyła u mnie kiedyś mikrego polipka w usg (i to na zwykłej kozetce, nie samolocie), którego później 3 lekarzy nie potrafiło odnaleźć,dopiero histeroskopia potwierdziła jego obecność, i to ona mi napisała zalecenie dla męża zbadania nasienia "czarno na białym" :) Widziałam też, że kolejki ustawiały sie do dra Berezy.
 
Dziękuję za słowa otuchy. Dziś dołek ale jutro będzie lepiej. Chce wziąć mrozaki już w tym cyklu jeśli będzie to możliwe. Gdzieś tam po głowie chodziły czarne myśli że może się nie udać z tych zarodków skoro 3 które nie zostały podane nie dotrwaly do 5 doby.
A sprawdzalas immunologie?
 
Pralinqa, a nie łapiesz się (oprócz narodowego programu) do dofinansowania z urzędu miasta? Mieszkasz w Wawie, więc chyba możesz startować po dofinansowanie:)
 
Dziewczyny przy okazji wykupowania leków wziełam dwa testy ciążowe. Zrobiłam teraz jeden z nich i...jest druga kreska. Co prawda blada jak dupka,ale jest. Tak się poryczałam,bo pierwszy raz przez moje ponad 30letnie życie zobaczyłam dwie kreski. Jednak na betę pójdę jutro,mam nadzieję,że to nie jest jakieś oszustwo i beta wyjdzie pozytywna :)
Bedziw super! [emoji173][emoji173]
 
Ja pro

Laboratorium robi jak tam pasuje i raczej Paulina nie dowie się która to była godzina. Czasami jest godzina ale wydruku wyniku. Trzeba wierzyć że się uda bo dlaczego nie. Trzymam kciuki Paulina.
Ale jak wynik byl juz po 2h, bo Paulina robika na cito, tzn ze w trakcie tych 2h bylo oznaczenie.
 
reklama
Mocne kciuki[emoji110][emoji110][emoji173][emoji173]
Kurcze jak tak czytam, to jednak wiekszosc dziewczyn po ivf planuje cc (oczywiscie nie mowie o bliznietach, bo to oczywista sprawa). A ja wczesniej bylam pewna, ze jak sie uda, to sn to bedzie super. Misis, wiesz moze czy ivf jest wskazaniem do cc?
 
Do góry