reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny właśnie odkryłam straszą rzecz!!!! Przepraszam, ża stawianie ocen z tęczą!!! myślałam, ze to jest suuper pozytywana ocena....a to jest ocena neutralna!!!! mi sie tak bardzo ta tęcza spodobała i często ją stawiałam.... PRZEPRASZAM!!!!!!!
Ale tecza oznacza super i to jesr dobra ocena:)
 
Miałam i tak i tak. Sztuczny raz i dwa razy naturalny, drugi naturalny był szczęśliwy i właśnie jestem w 9t2d ciąży. [emoji4]
Rodzaj cyklu zależy od tego czy masz owulację, bo tylko wtedy naturalny ma sens i od tego co jest dla Ciebie wygodniejsze. Sztuczny jest wygodniejszy, można trochę manipulować dniem transferu, przy naturalnym jest to siłą rzeczy uzależnione od owulacji.
Można w sumie zacząć od naturalnego a jak będą sprawdzac na usg czy pecherzyk rośnie a jak nie to pewnie dadzą jakieś leki itd.. Ja mam 3dzien cyklu i idę na wizytę więc mam nadzieję że lekarka zadecyduje że robimy naturalnie
 
Ciekawe o czym wy gadacie [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Kochana o głupotach:) ja jeszcze nie jestem specjalistą w zagadnieniach związanych z in vitro i dlatego moje odpowiedzi są związane głównie z odczuciami i tęczą. A co do tęczy to głupio mi się zrobiło jak się zorientowałam, że to nie jest pozytywna ocena, ale swoją drogą ciekawe kto powiązał tęczę z reakcją neutralną...... to mógłby być poważny temat na jakąś rozprawę!!!!
KONIEC TEMATU, bo spamuję forum głupotami.

@shaggy czekamy na wiadomości
 
Dziewczyny właśnie odkryłam straszą rzecz!!!! Przepraszam, ża stawianie ocen z tęczą!!! myślałam, ze to jest suuper pozytywana ocena....a to jest ocena neutralna!!!! mi sie tak bardzo ta tęcza spodobała i często ją stawiałam.... PRZEPRASZAM!!!!!!!
Urocza jestes [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Do głowy by mi nie przyszło, że w dzisiejszych czasach można mieć problem z powodu tatuażu. Ja sama mam od 20 lat i nigdy żadna przykrość mnie z tego powodu nie spotkała.
Tez się nigdy nie spotkałam z dyskryminacja że względu na tatuaze. Myślę że to dużo zależy od pracodawcy np u mnie w pracy jest chłopak który nie ma podziaranej tylko twarzy [emoji5] i chodzi w krótkich spodenkach i podkoszulkach, z wyglądu jest groźny ale przy bliższym Poznaniu do rany przyłóż. Na recepcji też jest dziewczyną która ma wydziarana cala rękę a wydawało by się że recepcja to miejsce reprezentatywne gdzie przychodzą klienci, nikt jej nigdy nie zwrócił uwagi żeby np założyła dłuższą bluzkę.
 
Do góry