reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Do głowy by mi nie przyszło, że w dzisiejszych czasach można mieć problem z powodu tatuażu. Ja sama mam od 20 lat i nigdy żadna przykrość mnie z tego powodu nie spotkała.
No kurcze ja widzisz sie martwilam bo pamietam jak moja przyjaciolka pracowala w finansach i upal nie upal kierowniczka kazala jej zakladac ciuchy zaslaniajace dziarki (kark, ramie, stopa)
 
reklama
Kurcia nie będę ci pisać bo się uprzedzisz;) zresztą zaraz i ciebie dopadnie. Zajebiste 24h mdłości, wspólna toaleta w pracy, hormonalny energyland. Jak śpię to nie czuję ale ile można spać, aż mnie ucho boli od poduszki. Dziewczynki kochane nie gniewajcie się że narzekam:rolleyes:

Łojjjj -Bidulko Ty:sad: Wytrwałości:wink:
 
Hehe ja tez nie mialam przeciwcial a wychowywalam sie cale zycie z kotami. A Leos nie ma tokso, robilismy mu badania przed transferem [emoji4] nie wychodzi na zewnatrz ani nie je miesa surowego, wiec nie ma zrodla potencjalnego zakazenia [emoji4] predzej toksoplazmoze mozna zalapac z ziemi, np z niedomytych warzyw [emoji4]
To w takim razie mogłabym go głaskać cały dzien:D czym Ty go tak upasłaś?:p ja kiedyś miałam też takiego grubego kota...i nagle nam zginął, i teraz po latach się smiejemy że chinczyki go złapali :p tak więc pilnuj tego swojego pupila, świeże powietrze to tylko przez zamknięte okno niech wacha :p
 
Kochana o głupotach:) ja jeszcze nie jestem specjalistą w zagadnieniach związanych z in vitro i dlatego moje odpowiedzi są związane głównie z odczuciami i tęczą. A co do tęczy to głupio mi się zrobiło jak się zorientowałam, że to nie jest pozytywna ocena, ale swoją drogą ciekawe kto powiązał tęczę z reakcją neutralną...... to mógłby być poważny temat na jakąś rozprawę!!!!
KONIEC TEMATU, bo spamuję forum głupotami.

@shaggy czekamy na wiadomości

Ja wlasnie nie wiem o co chodzi z tym stawianiem tęczy ;)
 
Nina Nina odbiła Asi naszej chłopaka w przedszkolu!! A to zdzi*****!!

Nie wiem o co chodZi z tymi teczami ale wstawiam Wam ananaski i truskawki i to wyraz mojej wielkiej sympatii do Was wszystkich!!
[emoji526][emoji526][emoji526][emoji526][emoji526][emoji526][emoji526][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531][emoji531][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Ja wlasnie nie wiem o co chodzi z tym stawianiem tęczy ;)
na forum mamy możliwość wstawenia oceny do każdego posta- oczywstość, ale jak popatrzyłam na swoje konto to się zoreientowałam, co oznacza poszczególna ocena, ale nie tylko to co jest napsane, tylko do jakiego typu oceny jest kwalifikowana, i okazało się, że tecza (oznacza suuper:-) ) i X to są oceny neutralne, system zlicza je do neutralnych, zobacz sobie, że np. Ty masz 40 neutralnych i wyniką one właśnie z tęczy, w kopmuterze (nie widze teraz wersji mobilnej) kliknij sobie na swój nick i o lewej jak zjedziesz w dół bdą w różnych kolorach pozytywne, neutralne i negatywne
 
reklama
Do góry