reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Skusilam sie dzis na test sikany i co...dupa blada...moglam sie tego spodziewac bo to by bylo zbyt piekne zeby sie udało :( 12dpt 2-och zarodkow i nawet cien cienia nie bylo :( nic tylko ryczec :(
 
reklama
Przy wyniku 1.6 dostalas euthyrox? Wynik mialas idealny... dziwne to. Kontaktowałas sie juz z lekarzem? Wg mnie powinnas jak najszybciej odstawić skoro tak mala dawka spowodowala takie wyniki..

Nie wiem po co -dała profilaktycznie...
A rozjechała mi wyniki tymi tabsami I samopoczucie też:no2:już dzisiaj nie brałam I z daleka od tych tablet!o_O
Dzięki ;)
 
Kochane ja mam JesZcE do Was pytanie odnośnie mojej jutrzejszej wizyty, jak to wygląda jeśli chodzi o punktualność wizyt czy są duże opóźnienia , ile trwa taka wizyta , pytał głównie dlatego że chciała bym dzisiaj zarezerwować bilety na pociąg i nie wiem na która godzinę na powrót , wizytę mam o 9:00
W apc wchodziłam w miare punktualnie. Nie wiem jak tam gdzie Ty będziesz mieć wizytę. W gabinecie spędziłam ok pół godziny.
 
@Murawa kochanie trzeba odstawic ten euthyrox, ewentualnie zmniejszyc dawke. Jaka masz? Oprocz tego 1,6 to cos kojarze ze mialas tez tsh ponad 3? Czy cos pomieszalam? Bralas steryd przed transferem? Najlepiej odstaw i sprawdz za miesiac jak sie zmienilo, ewentualnie miesiac przed transferem.

Asiu najwięcej 1.9 I trochę podwyższone ft4 A tera:o:o:o -odstawiam.i sprawdzę w sierpniu.
Dzięki ;)
 
2-3 dniowe, nigdy nie wiem jak to się liczy...
Kochana mocne mocne kciukasy za Ciebie [emoji110][emoji110] A mnie dziś policja za prędkość i pasy złapała [emoji3] ale tak im gadałam że już nie chcieli mnie słuchać i skończyło się na pouczeniu [emoji4] chociaż tyle mam szczęścia w życiu
 
Skusilam sie dzis na test sikany i co...dupa blada...moglam sie tego spodziewac bo to by bylo zbyt piekne zeby sie udało :( 12dpt 2-och zarodkow i nawet cien cienia nie bylo :( nic tylko ryczec :(
Niuska nie rycz bo jeszcze nic nie jest przesadzone. Już nie raz dziewczyny pisały że sikacz nic nie pokazał a tego samego dnia zrobiły betę i była pozytywna.
 
Cześć. Wczoraj moja beta wynosiła już ponad 5000. Dopiero kolejna już lekarka dostrzegła ciąże pozamaciczna. Ból dla mnie niesamowity bo dostrzegalna już była akcja serca. Razem z ciąża musieli usunąć jajowód. Dodatkowo za min pół roku czeka mnie kolejna operacja bo endometrioza zmasakrowala mi macie i pewnie dlatego moje potrójne ivf nie odniosło skutki. Nie robili tego teraz bo byłam nagłym przypadkiem. Pozostaje też pytanie czy dla bezpieczeństwa nie usunąć też drugiego jajowodu. Czy któraś z was żyje bez jajowodu/ów? Ma to jakieś odczuwalne skutki w życiu codziennym, poza tymi związanymi z trudnościami zajścia w ciążę?
Ehhhh smutne to co piszesz :(
Ale rozumiem Cie doskonale i musze Cie pocieszyc ze usunięty jajowód nie ma żadnych odczuwalnych skutków no oczywiście poza problemem z zajsciem w ciąże ale to logiczne.
U mnie pierwsza ciąża z naturalsa (2012r) była pozamaciczna po prawej stronie, pęknięta rozlana, operacja na otwartym brzuchu - ratująca życie, jajowód udało sie zachować ale był szyty i jest do niczego. Kolejna ciąża - naturals - kolejna pozamaciczna (2015r) -znowu pęknieta, rozlana z krwotokiem wewnętrznym - kolejna operacja na otwartym brzuchu znowu ratująca życie - usuneli jajowód lewy i jajnik - no i szans na ciąże naturalną żadnych. W sierpniu 2016r Podjeliśmy decyzję o ivf - pierwszy transfer od razu udany ale niestety w 13 tyg maleństwu przestało bić serduszko :-(
No i w grudniu 2017 podeszliśmy drugi raz - transfer udany - dziś mam 34tc + 4 i będzie córeczka już sierpniu z nami ❤️
Także widzisz, są optymistyczne historie - chociaż wiem że teraz jest Ci bardzo ciężko. Ale i Tobie też sie uda - życzę Ci z całego serca i trzymam kciuki za Ciebie.
 
W cyklu poprzedzajacym crio przez pierwsze 14 dni:
1×50mg azatiopryna
1×5mg encorton
1×100mg equoral
1×ranigast

W cyklu z crio:
1×10mg encorton od 10 dc do 8 tyg ciazy
1× Heparyna 0.4 po transferze do konca ciazy plus 4 tyg po porodzie
Wiecie moze po co sie podaje heparyne rowniez po porodzie?
 
reklama
Do góry