reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dla mnie tez podobienstwo nie ma najmniejszego znaczenia, moja coreczka jest podobna do taty, a z charakteru to nie wiem do kogo [emoji6] - harpagan maly ;). Na pewno nie do mnie [emoji87]Tez wolalam zeby do taty byla podobna wiec sie ziscilo :). Niniejszym fajnie miec swiadomosc, ze mamy tak duzy wplyw na ksztaltowanie sie naszego malenstwa mimo wszytsko [emoji4]podzrawiam Cie i trzymam kciuki zeby wszystko sie ladnie zaplodnilo i zeby zarodki sie ladnie rozwinely :)

Nieważne kto urodzi/zapłodni/wyprodukuje gamety ważne kto wychowa i kto pokocha, niezależnie na jakim etapie nastąpiła adopcja. A w dzisiejszych pachworkowych czasach coraz bardziej zagmatwane są relacje rodzinne. Fajnie że są coraz szersze możliwości leczenia i adopcja tak wczesna. ;))))) no i że takie piekne historie możemy tu czytać ;)))
 
reklama
Kochane ja mam JesZcE do Was pytanie odnośnie mojej jutrzejszej wizyty, jak to wygląda jeśli chodzi o punktualność wizyt czy są duże opóźnienia , ile trwa taka wizyta , pytał głównie dlatego że chciała bym dzisiaj zarezerwować bilety na pociąg i nie wiem na która godzinę na powrót , wizytę mam o 9:00
 
Hej dziewczyny wyniki po 1.5 miesiąca brania 12.5 eutyroxu:
Tsh <0.005uU/ml!!!!!!!
Ft3 7.36!-norma 2.6-5.1
Ft4 2.83! Norma 0.8-1.7...

Odstawiam dziadostwo bo wyniki zamiast lepsze to gorsze....Masakra.
Co powiecie?
Esssuu a to tsh to moze takie byc. Murawka co mowi Twoj lekarz na te wyniki????
 
Kurczę dziołchy, czytam że robicie przed procedurami TSH , FSH i inne badania - ani prze 1 procedurą , ani teraz żaden lekarz mnie tego nie zlecał - sama sprawdziłam - w tej klinice nawet o Nasze grupy krwi nie zapytali :growl: ja pierdziu, jeszcze chwila do psychiatryka trafię. Quwa wujek Jarek wiecej mi o Naszych wynikach powiedział niż teraz lekarz w klinice. Od paru dni zastanawiamy się ,czy aby mądrze zrobiliśmy zmieniając klinikę.
A gdzie Ty w koncu sie leczysz? Bo mi juz sie myla dziewczyny z forum. Jest Ciechocinek i reszta klinik [emoji6]
 
Cześć. Wczoraj moja beta wynosiła już ponad 5000. Dopiero kolejna już lekarka dostrzegła ciąże pozamaciczna. Ból dla mnie niesamowity bo dostrzegalna już była akcja serca. Razem z ciąża musieli usunąć jajowód. Dodatkowo za min pół roku czeka mnie kolejna operacja bo endometrioza zmasakrowala mi macie i pewnie dlatego moje potrójne ivf nie odniosło skutki. Nie robili tego teraz bo byłam nagłym przypadkiem. Pozostaje też pytanie czy dla bezpieczeństwa nie usunąć też drugiego jajowodu. Czy któraś z was żyje bez jajowodu/ów? Ma to jakieś odczuwalne skutki w życiu codziennym, poza tymi związanymi z trudnościami zajścia w ciążę?
Hejka ja jestem po usunięciu jajnika i jajowodu lewego i od 7 lat żyje z jednym prawym ;) okres mam normalnie co 28 dni chyba ,ze przyjdzie torbiel ogólnie różnicy nie ma ,na tym prawym miałam tylko ciąże pozamaciczna ale na jajowodzie i go nie usunęli tylko poskładali ,bardzo mi przykro ,ze musiałaś przez to przechodzić wiem jaki to ból
 
No to akurat jest jakieś niesamowite, że nie sprawdzają podstawowych wyników.
A grupa krwi?! Przecież do punkcji im ustawa chyba nakazuje mieć grupę krwi. Masakra.
No u nas nie bylo opcji podejscia do punkcji bez oryginalu grupy krwi. Strasznie nas lekarz przed tym przestrzegal zebysmy przypadkiem nie zapomnieli zabrac, nie zrobiliby zabiegu pomimo ze mamy do kliniki 300km
 
reklama
No i to glupie jest. Napitalasz sie iglami, pakujesz w siebie hormony a potem np sie okazuje ze jestes zarazona kiłą albo wzw. I co? Powinni to sprawdzac w dniu rozpisania stymulacji moim zdaniem. Przed punkcja to se moga chciec ta grupe krwi i pakiet anestezjologiczny. Niby prywatne kliniki i sie buli a i tak trzeba samemu o wszystkim myslec.
Hehe to juz rozumiem dlaczego my wszystkie wirusowe wyniki musielismy miec juz na wizyte startowa do ivf. Nie wiem jak to mozliwe, ze nie popatrzylam na to z tej perspektywy jak mowisz [emoji4] A dobrze prawisz
 
Do góry