reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A nic...starzeję się i stoję na razie...
08.08 wizyta w klinice... Dalej husteczkowo po tym eutyroxie...W tym tygodniu robię wyniki...
Jak wszystko będzie ok to początek października transfer...dłuuuuuuuugo czekać trza:no:

A tak w ogóle to siedzę w krzakach -ale cały czas jestem na bieżąco ;-)
Ojtam ojtam - starzejesz się , a co ja mam powiedzieć - ze starości nawet brwi mi się przeżedziły
 
reklama
Ja miałam tłumaczone że teraz jest jakaś ustawa żeby ograniczyć mnogiej ciąże itd dziewczyny zauważyłam że mam teraz zwiększony śluz tak jakby przy owulacji czy to normalne ? Boję się że mi jajeczka pękły czy tak może być ?
 
Hej dziewczynki.Mam dzis dzien doła i tak sobie pomyslalam poprawic humor i isc na gel manicure i henne na brwi myslicie ze to nie zaszkodzi po transferze? :sorry:Jest 7dpt.
 
Może mi coś podpowiecie :) idę jutro do koleżanki do prywatnego szpitala (dziś urodziła syna przez cc) co mogę kupić jej i maluszkowi ?
Specjalnie napisałam ze to prywatny szpital bo może kwiaty dla niej? Ale nie wiem czy po cc można... kurczę jeszcze nigdy nie byłam u nikogo w odwiedziny w szpitalu i mam taka zagwostke ( większy prezent dla maluszka planuje jak odwiedzimy ich w domu )
Help meeeeee :)
 
Hej dziewczynki.Mam dzis dzien doła i tak sobie pomyslalam poprawic humor i isc na gel manicure i henne na brwi myslicie ze to nie zaszkodzi po transferze? :sorry:Jest 7dpt.

Co do paznokci zdania są podzielone, ja bym się wstrzymała i mimo iż od paru lat robię hybrydy, to w pierwszym trymestrze odpuściłam. Co do henny nie widzę przeszkód :-)
 
reklama
Ja miałam tłumaczone że teraz jest jakaś ustawa żeby ograniczyć mnogiej ciąże itd dziewczyny zauważyłam że mam teraz zwiększony śluz tak jakby przy owulacji czy to normalne ? Boję się że mi jajeczka pękły czy tak może być ?
Niczym sie nie przejmuj.Kochana no to normalne.
Jak chcesz odpowiedziec na konkretny post to.pod nim w prawym dolnym rogu jest odpowiedzi w tedy wiadomo do jakiego posta sie ustosunkowujesz
 
Do góry