reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tylko spokojnie.
Nospa. Leżenie. Progesteron.
Telefon do lekarza.
Wszystko na pewno jest ok.
Myslami z Toba!
Właśnie zazylam nospe progresteron kolejny o 22
Lekarz powiedział że do 8 tyg może tak się dziać. Jeśli to nie żywa krew. Jeśli tak tam jechać do szpitala.
Ps.moje uczulenie w 99% na neoparin...
 
Wiem ze to jest strasznie stresujace bo tez planilam. Ja za kazdym razem na ip jechałam zeby sie uspokoic. Przypomnij mi ktory tc masz teraz? Wez dobie dupka jak masz. Masz jakies skurcze?
16 czerwca miałam transfer. W karcie ciąży mi wpisali że 2 miesiąc zaczynam nie wiem jak oni to liczą... Naszvzesvie nie mam skorcze.
A Ty jesteś w ciąży czy po tych akcjach się nie udawało?
 
Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę , mogłybyscie popytać dziewczyn na innych wątkach czy nie mają do oddania terminu do doktora pasionka gdZie kolwiek....
Wszędzie są terminy dopiero na 19-20 wrZesień A mi zależy jeszcze na lipcu żeby się do niego dostać... bałagam pomóżcie...
21.07. godz 13 ale w Warszawie.
 
reklama
Do góry