reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Może być po stymulacji i wtedy przed crio. Qrwa wszystko rozumiem ale już w tej piepszonej robocie nie wyrabiam, a zaś zanim się skończy remont w apc, zanim szczepienie, zanim badanie i wynik to qrwa październik będzie. Nie na moje nerwy. Ocipieje

Dżoasia nie znam sie na tych szczepionkach ale rozumiem ze znowu jakas obsuwa? [emoji53] Wspolczuje i zycze wytrwalosci, jeszcze chwilke, jeszcze moment i bedzie Ci to wszystko wynagrodzone, zobaczysz! [emoji110]


Powiedz kochana bo nie pamiętam dobrze jakie miałaś wskazanie do leczenia immunologicznego bo tutaj dziewczyny mnie namawiają żeby też poszukać i się przebadac a ja cały czas się zastanawiam. Help please kochana. Merci beaucoup :)

Jak chcesz to ja mam wizyte u Pasnika do oddania na 21.07 w Warszawie.
A co do endo to ja nie wiem bo zawsze mialam grube ale wszedzie slysze zeby ananasa wpieprzac.


Hej Dziewczęta.
Chciałam podzielić się pozytywnym aspektem. Dzwoniła do mnie moja dr z kliniki - spytać co u mnie. No szok. Dzwoniłam do niej tydzień temu, żeby odwołać wizytę pęcherzykową i powiedzieć, że jestem w szpitalu z pozamaciczną. A dziś zadzwoniła sama spytać, co u mnie. No jestem pozytywnie zaskoczona :)
Niestety powiedziała mi też, że po takich przygodach odczekujemy 2 miesiące. Więc odpadam z sierpnia, szykuję się na wrzesień! :)
Dobrej nocki dziewczęta. Jak dobrze pójdzie jutro wypiszą mnie ze szpitala :)

Surokateczko to rzeczywiscie strasznie mile, takie nic a tyle znaczy w takich chwilach. Jednak istnieja jeszcze empatyczni pracownicy medyczni :) Ciesze sie ze masz pozytywne podejscie i juz zakasalas rekawy na dalsza walke! Super [emoji123] [emoji122]

Dziewczyny moja glupoty mnie czasem poraza. Wczoraj zapomnialam wziac do pracy estrofem no i co za tym idzie nie zarzylam tabletki ani rano ani po polidniu bo po powrocie do domu wpadlam i wypadlam i wrocilam dopiero po 21ci co zrobilam ?zarzylam 3 tablety na raz[emoji16] dzis rano kolejna jak Bog przykazal tylko ze jest mi wlasnie w autobusie niedobrze i dopiero wpadlam na to ze moglam je przedawkowac aaaaaaaa myslicie ze mocno narozrabialam i duuuipa z moim endo bedzie??

Hahah [emoji14] Ciesz sie ze auta nie musialas auta prowadzic ;)

2018-07-11 chlopkers wizyta pęcherzykowa :)
2018-07-11 Olk@24 beta !!

Dziewczyny to Wasz dzien! Trzymam kciuki!!


A Wy mam nadzieje ze kibicujecie dzisiaj Chorwacji! [emoji16]
 
Jajniki mnie bolaly,podbrzusze nie ale jak.sie martwisz to dzwon do lekarza. Moim zdaniem to przez powiekszajaca sie macice ale zawsze lepiej sie uspokoic
W piątek mam wreszcie USG ale po raz pierwszy nie u lekarza z kliniki. Może się wstrzymam. Też pomyślałam o powiększającej się macicy. Może uspokoję nerwy i poczekam grzecznie do piątku.
 
reklama
Do góry