reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzien dobry dziewczynki :). Jedziemy dzis po dwa kropki o ile wszystko jest tak jak bylo w piatek bo wczoraj nie dzwonili w sprawie jajeczek.Macie moze jakies rady po transferze?:)
Powodzenia!! Wypoczywaj dzisiaj, bierz progesteron i juz :) Pozniej zachowuj sie normalnie tylko rob wszystko spokojniej i bardziej flegmatycznie :) Jedz ananasa, avokado, orzechy i pij magnez. Nie dzwigaj nic i nie wysilaj sie. No i rozmawiaj z kropkami, sila milosci czyni cuda!
 
Powodzenia!! Wypoczywaj dzisiaj, bierz progesteron i juz :) Pozniej zachowuj sie normalnie tylko rob wszystko spokojniej i bardziej flegmatycznie :) Jedz ananasa, avokado, orzechy i pij magnez. Nie dzwigaj nic i nie wysilaj sie. No i rozmawiaj z kropkami, sila milosci czyni cuda!
Nie dziekuje zeby nie zapeszyc :)
 
Czesc kochane!❤️Tak się właśnie zastanawiam czy estrofem albo luteina mogą hamować @??? Wiecie coś w temacie? Dziś 28dc, 12dpt i nic się nie dzieje, ( mam nadzieje ze to dobry znak) rano troche bolał mnie brzuch ale teraz wszystko lux:happy2: jutro jade na betę to się wszystko wyjaśni
 
Cześć, mam pytanie czy beta 6dpt jest przesądzajaca? Lecze się w invicta i są tam III weryfikacje. Pierwsza beta 3dpt nawet nie drgnęła.. Jutro kolejne podejście, za dwa dni powinna przyjść @ i zastanawiam się czy okres może się pojawić pomimo brania leków? Luteiny i estrofemu..
 
reklama
Cześć, mam pytanie czy beta 6dpt jest przesądzajaca? Lecze się w invicta i są tam III weryfikacje. Pierwsza beta 3dpt nawet nie drgnęła.. Jutro kolejne podejście, za dwa dni powinna przyjść @ i zastanawiam się czy okres może się pojawić pomimo brania leków? Luteiny i estrofemu..
Hej ja leczę się w novum w Warszawie i zalecenie dostałam żeby testować 12-14 dzień po transferze, 6 dpt to krótki czas, mysle ze beta może jeszcze spokojnie podskoczyć! Głowa do gory a co do @ podczas brania leków tez właśnie się zastanawiam, przeczytałam ze może być różnie, może wystąpić ale nie musi. Może któraś z dziewczyn wie coś więcej na swoim przykładzie??
 
Do góry