reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A wogole to mam pytanie czy na początku ciazy bolal was brzuch? bo mnie tak jakby rozpiera od środka i boli jak na okres.Malo tego od dwoch dni mam mega bolesnosc piersi tez jak na okres....Czy ktoras odczuwa podobnie?Bede sie musiała gina zapytac tez czy to normalne :/
 
Nie wiem czy polecam, kupilam invag. Wczesniej czasem kupowalam lacibios femina ale ten jest doustny, a teraz chcialam zeby cos bezposrednio na podwoziu dzialalo;) ogolnie ponoc te lodowkowe najlepsze sa.
Na mnie tez on dobrze dziala. Jak walczylam z bakteriami przed laparoskopia, walka byla dluga i trudna bo co rusz nowy gorszy syf wychodzil w wymazie to jechalam na provagu, invagu i mialam tez provag zel do higieny intymnej i taki po myciu
 
A wogole to mam pytanie czy na początku ciazy bolal was brzuch? bo mnie tak jakby rozpiera od środka i boli jak na okres.Malo tego od dwoch dni mam mega bolesnosc piersi tez jak na okres....Czy ktoras odczuwa podobnie?Bede sie musiała gina zapytac tez czy to normalne :/
Kochana to jest jak najbardziej normalne bo tam sie dzieje teraz rewolucja, macica sie powieksza. Skurczy nie chcemy ale bole okresowe to standard:)
 
Dziękuję Ci baaardzo,baaardzo za te słowa....bo ja -przyznam się ostatnio po "radach"rodziny znowu miałam chwilę zwątpienia..czy warto:czas,emocje,latka,pieniądze...
Gratuluję z całego serducha ;)
Dziękuję :) Chwile zwątpienia są zawsze...ja też je miałam. A teraz dziękuje Bogu, że się nie poddałam ;) Warto, naprawdę :)
 
AniaAsia! Moje najserdeczniejsze gratulacje! Baaaaardzo sie ciesze Waszym szczesciem!! A powiedz jak synek? Co z tymi torbielkami? Mam nadzieje, ze jest zdrowiutki jak rybka! :) Jak dziewczyny nie wyprosily to ja poprosze jakies fotki Twojej malej wielkiej milosci :)
Dziękuję :) po torbielkach nie ma śladu. Synek jest zdrowy, dostał 10/10 pkt ;) Ważył 4680g , 58cm :)
Jest cudowny :)
 

Załączniki

  • Nikoś8455261036544_n.jpg
    Nikoś8455261036544_n.jpg
    64,4 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Ja raz siedzialam.z tyn na korytarzu. To nie jest prawda ze jesli to sie szybciej wchlania to ona szybciej schodzi czy cos w tym.stylu co one gadaja. Jest tam jedna polożna czy pielegniarka za ktora nie przepadalam i raz jak mi podpiela to zszedl mi w 40 minut. Jacw szoku bo slyszalam ze ma isc kolo 2 gidzin a co ja sie tam znam. A to g...prawda. ona mi ja za szybko puscila. Jak jezdzilam.na podanie na opieke nocna to sobie to sama regulowalam jak ma isc bo panie mnie juz tam znaly:)
Kurcze 40 minut to chyba jakis rekord w ciechockinku! No a z tym siedzeniem na korytarzu to juz w ogole! Dobrze, ze Cie do tej kafejki na dole nie wyslali z ta kroplowka;). Trzymamy sie zalecen cudotworcy!:)
 
Do góry