reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dwa piekne, bijące serduszka ... Kochane to zdjęcie to dowód, że warto walczyć!
 

Załączniki

  • 20180702_122833.jpg
    20180702_122833.jpg
    535,5 KB · Wyświetleń: 154
reklama
Dzien dobry:blink:Dziewczynki mam pytanie czy wy po pozytywnych betach wracacie do pracy czy wolicie nie ryzykowac?Czy od transferu juz nie pracujecie?
 
Dwa piekne, bijące serduszka ... Kochane to zdjęcie to dowód, że warto walczyć!
Ogromne gratulacje! Piękne Kropki :)
Warto dziewczyny, walczymy do upadłego!
Do mnie na salę przyszła dziewczyna w 7.mcu ciaży i prawie się poryczałam słuchajc jej ktg...
Ale w sumie dzięki temu, ze jest, muszę trzymać się w pionie. Ale jeśli jutro nie potwierdzą ciąży pozamacicznej to i tak stad spadam.
 
Czyli Ty co stosowałaś ? Utragestan?

3x2 utrogestan, 3x2 duphaston - progesteron miałam niski (ok 7), ale nie miałam plamień ani skurczy. Dostałam jeszcze 1x prolutex (prog wzrósł do 16).
Przy następnym transferze pewnie zapytam o ten crinone+utragestan.
Nie chodzi o to, że lutinus jest zły, tylko że jest nienaturalnie drogi. Biorąc 3x2 miesięczna kuracja wychodzi: utragestan 180 zl, lutinus 1450. Przecież to jest jakiś absurd.
 
Ok dzieki rozumiem[emoji4] Ale jesli chodzi o tansze alternatywy dostepne w Pl (oprocz podrazniajacej wiekszosc kobiet Luteiny), znasz jakies?

Myślałam że nie ma, ale weszłam na bazę leków i jest : Lutogen - 37 zł 30 tabletek, progesteron Besins - 47 zł 30 tabletek, cyclogest ale ten dostępne tylko w dawce 400 mg.
Ten besins faktycznie gdzieś słyszałam na forum, ale nie wiem u kogo:p
 
Myślałam że nie ma, ale weszłam na bazę leków i jest : Lutogen - 37 zł 30 tabletek, progesteron Besins - 47 zł 30 tabletek, cyclogest ale ten dostępne tylko w dawce 400 mg.
Ten besins faktycznie gdzieś słyszałam na forum, ale nie wiem u kogo:p
Super dziekuje [emoji4] zagadam do Dr jak bede w przyszlym tyg w klinice [emoji4]
 
reklama
Do góry