reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzien dobry KochaneSzykuje sie na trzeci podglad,mam nadzieje ze bedzie bez stresowy:blink:Tak juz bym chciala zeby to wszystko bylo juz za mna i czekac na testowanko:hmm:kurcze przez ten zestaw lekow moja waga poszla niezle w gore:oo2:Buziaczki Kochane
 
reklama
Znam to... cały tydzień zwracałam aż juz plakalam z bezsilności, że zaglodze Kropki o ile jeszcze tam są, bo nie byłam w stanie nic zjeść. Od wczoraj jak ręką odjal ani razu nic. Wiec juz nie wiem co gorsze! O której jutro masz USG? Ja też przelozylam na jutro ale to już będzie 28dpt 5dniowych wiec oby bylo serduszko :) oby Doktor G miał dla nas jutro same dobre wieści!
Na którą masz jutro? Ja na 8:10. [emoji4] to jest straszne jak tak nagle znikają objawy. Bo nie wiadomo dlaczego. Mam nadzieję, że jutro usłyszymy tylko wspaniałe informacje. Nie ma innej opcji. [emoji4]
 
Na którą masz jutro? Ja na 8:10. [emoji4] to jest straszne jak tak nagle znikają objawy. Bo nie wiadomo dlaczego. Mam nadzieję, że jutro usłyszymy tylko wspaniałe informacje. Nie ma innej opcji. [emoji4]
Tak pewnie bedziesz miala cala ciaze, ze raz bedziesz ja czula a raz nie :) Ale wiem o co Ci chodzi, nie widzimy co tam sie w srodku dzieje wiec jak organizm nam na zewnatrz cos pokazuje to jestesmy spokojniejsze ze wciaz w tej ciazy jestesmy ;) Ale nie martw sie, Twoja beta byla od zawsze wyjatkowo wysoka i swietnie rosla, nie krwawisz, masz odpowiedni poziom progesteronu, nie masz zadnych powodow do obaw! :)
 
Na którą masz jutro? Ja na 8:10. [emoji4] to jest straszne jak tak nagle znikają objawy. Bo nie wiadomo dlaczego. Mam nadzieję, że jutro usłyszymy tylko wspaniałe informacje. Nie ma innej opcji. [emoji4]
11:40 :) to się miniemy. Musi być dobrze. Mamy takie piękne bety przecież! Ja też już bym chciała żeby było jutro... oszalec można od tego czekania...
 
Hej Dziewczyny, jutro jadę na usg, to będzie 5 tydzień 5 dzień, 21 dpt 2 blastocyst. W zeszły wtorek beta wynosiła 2634 i się zastanawiam, co jutro mogę zobaczyć, co będzie w porządku a co nie. Co Wy widziałyście na tym etapie na usg?
Już zaczyna mnie panika ogarniać, zwłaszcza, że nic mnie nie boli, raz na jakiś czas coś poczuję w pachwinach a tak to nic. Sutki mnie bolały a teraz od 2 dni właściwie przestały i czarne myśli same z siebie przychodzą. Wczoraj zrobiłam sobie test, to wyszły 2 grube krechy, tak więc jest szansa, że beta rośnie i jest ok ale jednak strach mnie nie opuszcza.
Staram się zająć czymś ale chyba same wiecie jak to jest. :/
Na tym etapie widzialam pecherzyk z cialkie zoltkowym po 2 tygodniach juz zarodek z akcja serduszka
 
Super! Piekny przyrost! Moze zostan jeszcze do jutra a najprawdopodobniej juz bedzie mozna zobaczyc pecherzyk :) Mysl tylko o tej pieknej becie, przy źle rokujacej ciazy bardzo rzadko kiedy beta tak ladnie przyrasta wiec nic sie nie boj. Tylko spokoj :*
Miałam usg. Przy becie 1368 nie widać nic w macicy... dla pocieszenia w jajowodach i jajnikach też nie. Lekarz mówi, że stanowczo powinno być już coś widać.
Dziewczyny, przy jakiej becie pecherzyk?
 
Miałam usg. Przy becie 1368 nie widać nic w macicy... dla pocieszenia w jajowodach i jajnikach też nie. Lekarz mówi, że stanowczo powinno być już coś widać.
Dziewczyny, przy jakiej becie pecherzyk?
Moze krwawienie przeszkadza z tego co pamietam dzoasia tez przy krwawieniu miala stwierdzone ze pewnie poronila a po tygodniu okazalo sie ze byly zarodki niestety bylo po ptakach bo juz byla po tabletkach na poronienie
 
reklama
Moze krwawienie przeszkadza z tego co pamietam dzoasia tez przy krwawieniu miala stwierdzone ze pewnie poronila a po tygodniu okazalo sie ze byly zarodki niestety bylo po ptakach bo juz byla po tabletkach na poronienie
@dżoasia, przy jakiej becie to było mniej więcej?
W sumie to zostało mi leżeć i czekać... nie cierpię takiego stanu.
 
Do góry