reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Napisali mi 4/5 tydzień - z ostatniej miesiączki.
Dziś jestem 17 dpt. Jakos teraz myślę, że to tak bardzo wcześnie i niepotrzebnie tu leżę. Poprzednią ciażę 6 tygodniową roniłam w domu i było bardziej komfortowo. Choć wtedy jak brałam zwolnienie w pracy to nikt zrozumienia nie wykazał. Bo niby co to za poronienie jak nie w szpitalu. A teraz widzę, że inaczej podchodzą - ohoho, szpital. Tylko ja mam jakiś taki niesmak, że powinnam być dzielna , a zupełnie się posypałam.
Jestes dzielna!! Kochana, najwazniejsze ze juz nie krwawisz. Czekamy na piekne wyniki jutro. A do pracy ani mi sie waż wracac, przynajmniej na razie;) same imbecyle widze tam sa:p
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ponieważ Wy wszystko wiecie chciał się dopytać w pewnej sprawie. Biorę teraz tabletki antykoncepcyjne Mercilon drugie opakowanie z rzędu bez przerwy. Już przy pierwszym opakowaniu wystąpiły u mnie takie brzydkie plamienia. Ale brałam tabletki dalej. Dzisiaj mam znowu takie plamienia przypominające okres. A to już 2gie opakowanie i 4 ta tabletka. Kilka lat temu brałam inne tabletki i takich rzeczy nie było. Czy może być coś nie tak ? Czytałam że mogą wystąpić takie sytuacje. Ale trochę się boję bo jestem przygotowywana do stymulacji po wybraniu do końca opakowania. Dziękuję za odpowiedzi.
 
Cześć dziewczyny. Ponieważ Wy wszystko wiecie chciał się dopytać w pewnej sprawie. Biorę teraz tabletki antykoncepcyjne Mercilon drugie opakowanie z rzędu bez przerwy. Już przy pierwszym opakowaniu wystąpiły u mnie takie brzydkie plamienia. Ale brałam tabletki dalej. Dzisiaj mam znowu takie plamienia przypominające okres. A to już 2gie opakowanie i 4 ta tabletka. Kilka lat temu brałam inne tabletki i takich rzeczy nie było. Czy może być coś nie tak ? Czytałam że mogą wystąpić takie sytuacje. Ale trochę się boję bo jestem przygotowywana do stymulacji po wybraniu do końca opakowania. Dziękuję za odpowiedzi.
ja miałam inne tabletki też bez przerwy brałam i też miałam plamienia ale jak rozmawiałam z dr to przyczyną był raczej acard zalecony na czas antykoncepcji - powiedział, żeby się nie przejmować, a przed samą stymulacją zmienił go na heparynę i plamienia ustały.
 
ja miałam inne tabletki też bez przerwy brałam i też miałam plamienia ale jak rozmawiałam z dr to przyczyną był raczej acard zalecony na czas antykoncepcji - powiedział, żeby się nie przejmować, a przed samą stymulacją zmienił go na heparynę i plamienia ustały.
Ja nic innego nie biorę. Tzn nic co by mi lekarz zlecił. Od kilku dni łkam magnez, Wit. D3 i kwas foliowy bo tak przeczytałam tutaj na forum. Być może przy tych tabletach takie rzeczy się dzieją.
 
Ja nic innego nie biorę. Tzn nic co by mi lekarz zlecił. Od kilku dni łkam magnez, Wit. D3 i kwas foliowy bo tak przeczytałam tutaj na forum. Być może przy tych tabletach takie rzeczy się dzieją.
Kochana moja koleżanka która po prostu chciała mieć anty też tak miała z tym ze do tego dochodziły silne bóle brzucha , lekarz jej powiedział że tak czasem bywa i ze to nie jest jakiś zły objaw :) ale dla pewności zapytaj swojego lekarza
 
Ja nic innego nie biorę. Tzn nic co by mi lekarz zlecił. Od kilku dni łkam magnez, Wit. D3 i kwas foliowy bo tak przeczytałam tutaj na forum. Być może przy tych tabletach takie rzeczy się dzieją.
nie sądzę, masz to nieszczęście być w wyjątkowej grupie osób z objawami ubocznymi niestety... nie powinno mieć to raczej wpływu na stymulację, ale ja lekarzem nie jestem...
 
reklama
My już w dwupaku [emoji173][emoji173][emoji173]
Bąbel obiecał że wyjdzie dopiero za 8 miesięcy najwcześniej [emoji173][emoji173][emoji173] nóżki mocno zaciśnięte ;) teraz czekamy aż kroplówka zejdzie i jedziemy do domu ;)
Powodzenia [emoji173]️[emoji173]️ trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji4]
 
Do góry