reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam wyniki cytokin i czarna magia :o:o:o nie wiem czy dobrze czy żle
Ocena cytokin i współczynnika Th1 / Th2
Interferon gamma ↓ 165,0 pg/ml 2046,6 — 4738,0
TNF alfa ↓ 735,0 pg/ml 1208,3 — 4156,1
Interleukina 10 ↑ 3579,0 pg/ml 695,6 — 3048,4
Interleukina 4 34,0 pg/ml 20,0 — 80,6
Interleukina 5 ↓ 10,0 pg/ml 20,0 — 59,8
Interleukina 2 ↑ 106,0 pg/ml 20,0 — 62,5
Wskaźnik IFN/IL4 ↓ 4,9 ratio 36,7 — 175,0
Wskaźnik TNF/IL4 21,7 ratio 19,7 — 149,5
Wskaźnik IFN/IL10 ↓ < 0,1 ratio 1,2 — 3,0
Wskaźnik TNF/Il10 ↓ 0,2 ratio 0,7 — 2,8
 
Można i w Ciechocinku robia bo byla babka na tyn jak punkcje mialam tylko do tego musisz miec jalowy wymaz
Dzieki :) zrobimy ten transfer jak sie nie uda to porozmawiam jeszcze z dr M o poszerzeniu diagnostyki, bo na USG nic nie widac wiec moze moj bol krzyza jest po prostu od kregoslupa bo przed 1 ciaza tez go mialam, kto wie.
 
Napewno jeszcze zrobie w 14dpt, moze tez w 16dpt. [emoji5]
Jutro bede dzwonic do Dr z kliniki, to zobacze kiedy kaze przyjechac na usg. A do mojego lokalnego gina mam jechac we wt-sr. Ale to nie na usg, tylko bardziej po recepty i przedluzenie L4.
Wlasnie pytanie do Was dziewczyny. Czy lekarz moze wypisac zwolnienie zaczynajace sie 1-2 dni wczesniej? Obecne zwolnienie mam do jutra wlacznie. A moj gin moze mnie przyjac najwczesniej we wtorek. I wlasnie zastanawiam sie czy bedzie mogl wypisac mi L4 od poniedzialku, skoro wizyta bedzie dzien pozniej. Chodzi mi o kwestie formalne.
Jesli tak nie mozna, to najwyzej wezme dzien urlopu na ten poniedzialek, tylko przydaloby sie, zebym wiedziala to wczesniej. Zeby moc ustalic ten urlop z kierownikiem z wyprzedzeniem [emoji4]
Moze wypisac 2 dni do przodu dwa dni do tylu a jesli wypadal weekend to mysle ze nie bedzie robil ci problemu zeby wypisac os soboty
 
Witam dziewczyny sie ponownie, juz minelo prawie dwa lata od kąd tu nie bylam. Przy pierwszym in vitro bylyscie moimi spowierniczkami I kompanami w bojo o upragnione dzieciatko. Udalo się.teraz pora wròcić po ostatni zarodek. I znow mam nadzieje spedzic ten czas z wami.
Oooo kochana to juz 2 lata minelo ;) milo ciebie znowu tu widziec ;)
 
@Mieciu85 z tego co kiedys czytalam byly badania ktore pokazywaly ze endometrioza najbardziej uposledza komorki jajowe przez co gorzej sie zapladniaja i implantuja.
Ale jak kobietom chorym na endomende podali zarodki z KD to odsetek implantacji byl taki jak u zdrowych.
Zbadaj sobie ca125 miedzy 10 a 20dc. Ono moze posrednio wskazywac na endometrioze. Ja mialam ogniska usuwane w marcu2017 ale juz na pewno czesciowo odrosly bo gin mowila ze czuc pod palcami.


@dżoasia a to niech @ nie przychodzi!! A co do G no to ostrzegalysmy ze jest specyficzny. ;) mnie tez na poczatku tak traktowal ze chcial mi tylko wypisac recepte a jak mialam duzo pytan to wygladal na poirytowanego. Teraz juz jest lepiej i mnie kojarzy
emoji14.png
@Mieciu85 z tego co kiedys czytalam byly badania ktore pokazywaly ze endometrioza najbardziej uposledza komorki jajowe przez co gorzej sie zapladniaja i implantuja.
Ale jak kobietom chorym na endomende podali zarodki z KD to odsetek implantacji byl taki jak u zdrowych.
Zbadaj sobie ca125 miedzy 10 a 20dc. Ono moze posrednio wskazywac na endometrioze. Ja mialam ogniska usuwane w marcu2017 ale juz na pewno czesciowo odrosly bo gin mowila ze czuc pod palcami.


@dżoasia a to niech @ nie przychodzi!! A co do G no to ostrzegalysmy ze jest specyficzny. ;) mnie tez na poczatku tak traktowal ze chcial mi tylko wypisac recepte a jak mialam duzo pytan to wygladal na poirytowanego. Teraz juz jest lepiej i mnie kojarzy [emoji14]
Kurcia, dziekuje bardzo za bardzo cenna informacje, wlasnie onto dokladnie mi chodzilo bo gdybym miala ta endo to moze udalo mi sie ja obejsc nie korzystajac ze swoich komorek. Zrobie na pewno to badanie I pogadam z moim lekarzem jak juz tam bede na wizycie bo jak pytalam przeZ Pania koordynator to dr to olal.
 
reklama
Do góry