reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ok, to zle zrozumiala. Utrogestan jest Czeskim lekiem, faktycznie bardzo dobrym , chociaz tez wyplywajacym;)W DE macie Progestan , 90 kuleczek kosztuje 30 €, najlepszy jest francuski Progesterone 200 mg , jest jeszcze tanszy . ktos ma opcje to we Francji sa tanie leki.
ja w UK biorą cyglogest 400mg ( czopek)dwa razy dziennie i tym razem plus lubion 25mg (zastrzyk w brzuch)dwa razy dzienni, jeden zastrzyk kosztuje £10.
 
reklama
Suplementy suplementami ale wlasnie odczytalam wynik z dzisiejszej bety [emoji4]
8dpt, beta 90
10dpt, beta 246
12dpt, beta 607
Moj malenki CUDZIE trwaj w zdrowiu az do szczesliwego porodu [emoji5][emoji5]
Pieknie!! U Ciebie tez beta zasuwa jak zły [emoji4] [emoji173] Bedziesz jeszcze robic? W ktorym dpt idziesz potwierdzic ciaze na usg?
 
Pytanko. Czy intralipid można brać podczad stymulacji? Wpływa on jakoś na jakość komórek?
Można tylko pamietaj zeby zmieszać go w 500ml.soli fizjologiczbej albo przed i po intralipidzie podac po 250 ml soli fizjologicznej bo w tedy on sie lepiej wchlania, jest bardziej efektywny. Niestety kliniki ida na latwizne i daja sam intralipid:/
 
Pieknie!! U Ciebie tez beta zasuwa jak zły [emoji4] [emoji173] Bedziesz jeszcze robic? W ktorym dpt idziesz potwierdzic ciaze na usg?
Napewno jeszcze zrobie w 14dpt, moze tez w 16dpt. [emoji5]
Jutro bede dzwonic do Dr z kliniki, to zobacze kiedy kaze przyjechac na usg. A do mojego lokalnego gina mam jechac we wt-sr. Ale to nie na usg, tylko bardziej po recepty i przedluzenie L4.
Wlasnie pytanie do Was dziewczyny. Czy lekarz moze wypisac zwolnienie zaczynajace sie 1-2 dni wczesniej? Obecne zwolnienie mam do jutra wlacznie. A moj gin moze mnie przyjac najwczesniej we wtorek. I wlasnie zastanawiam sie czy bedzie mogl wypisac mi L4 od poniedzialku, skoro wizyta bedzie dzien pozniej. Chodzi mi o kwestie formalne.
Jesli tak nie mozna, to najwyzej wezme dzien urlopu na ten poniedzialek, tylko przydaloby sie, zebym wiedziala to wczesniej. Zeby moc ustalic ten urlop z kierownikiem z wyprzedzeniem [emoji4]
 
Napewno jeszcze zrobie w 14dpt, moze tez w 16dpt. [emoji5]
Jutro bede dzwonic do Dr z kliniki, to zobacze kiedy kaze przyjechac na usg. A do mojego lokalnego gina mam jechac we wt-sr. Ale to nie na usg, tylko bardziej po recepty i przedluzenie L4.
Wlasnie pytanie do Was dziewczyny. Czy lekarz moze wypisac zwolnienie zaczynajace sie 1-2 dni wczesniej? Obecne zwolnienie mam do jutra wlacznie. A moj gin moze mnie przyjac najwczesniej we wtorek. I wlasnie zastanawiam sie czy bedzie mogl wypisac mi L4 od poniedzialku, skoro wizyta bedzie dzien pozniej. Chodzi mi o kwestie formalne.
Jesli tak nie mozna, to najwyzej wezme dzien urlopu na ten poniedzialek, tylko przydaloby sie, zebym wiedziala to wczesniej. Zeby moc ustalic ten urlop z kierownikiem z wyprzedzeniem [emoji4]
Wstecz l4 może być wypisywane do 3 dni, nie może być w przód :) przynajmniej przy tej wersje elektronicznej
 
reklama
Do góry