reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja ma badanie krwi w piątek to mam nadzieję że się też podzielę dobra nowina tylko muszę pamiętać żeby zapytać o wynik betę, ja jestem w UK i tu tylko mówią czy jest ciaza czy nie w ogóle nie robią badań na progresteron.
 
Tylko może być tak że zostaniemy z niczym i immunosupresja będzie niepotrzebna.

Ale jak osłabisz komórki immunosupresją, to tym bardziej możecie zostać z niczym. Bo przecież nie rozmrażanie zarodków było problemem, tylko samo ich dotrwanie do mrożenie. Równie dobrze mogą nie dotrwać do transferu. Ja bym chyba jednak podrasowała komórki (dieta, q10), zarodki zamroziła w 3 dobie, potem immuno i transfer. Pogadaj o tym jeszcze ze swoim lekarzem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry