reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Encorton mialam chyba do 3 transferow i zawsze wszystko na raz odstawialam ale szczerze to bez konsultacji z lekarzem wiec nie wiem czy dobrze
Ja raz odstawilam steryd odrazu to tak sie rozchorowałam, ze skonczylo sie na antybiotyku (mialam jakby angine... okropny bol uszu,gardła, nigdy nie byłam tak chora) Nastepnym razem zmiejszalam dawki, a pozniej co drugi dzien brałam i unikłam choróbska. Nie wiem czy to pomogło czy poprostu zbieg okolocznosci.
 
reklama
Encorton mialam chyba do 3 transferow i zawsze wszystko na raz odstawialam ale szczerze to bez konsultacji z lekarzem wiec nie wiem czy dobrze
Jak mała dawka to zazwyczaj nic nie jest. Ale ja kiedyś odstawiłam głupie 5mg na raz po 2 cyklach brania ciurkiem. Tydzień prawie chodziłam na czworakach, straszny bol głowy i nudności. Ten bol był tak dziwny mocny, nagły i ciągły ze po raz pierwszy w życiu poleciałam do internisty. Paśnik mówił ze tak bywa.

Nie wolno tak odstawiać bo to chodzi od korę nadnerczy która może trochę zwariować. To. Iebezpieczne.
 
Te kupne sa ok. Ale mam od cioci zaranisty przepis na mega pyszne sledzie domowe. Duzo z nimi roboty, ale wszyscy sie zachwycaja. Ostatnio w Wielkanoc moj tesc stwierdzil, ze to najlepsze sledzie jakie jadl w zyciu [emoji1] jak tylko znajde ten przepis (mam gdzies schowany, spisany na takim starym kawalku kartki) [emoji4]
Aaa i jedyny minus to, ze jak ktos ma wrazliwy ukl. pokarmowy to mozna po nich puszczac bączki, przez duuza ilosc cebuli [emoji23] [emoji23]
Czekam na przepis;)śledzie uwielbiam pod każdą postacią :biggrin2:mniam:biggrin2:
 
No u mnie raz była ciąża do 5 tygodnia po transferze, mialo byc tak pieknie i dupa .... beta niby ładnie przyrastała... A poźniej szpital i operacja...
Mi się udało dopiero za szóstym transferem a same piękne blastki świetnej klasy. 4 pierwsze transfery z pierwszej procedury w dodatku były na zarodkach przebadanych pgs... z poprzednich transferów jedna biochemiczna tylko.
 
Kochana a może warto umiwic sie do doc Pasnika. Ja mialam w sumie piec procedur, pierwsze trzy procedury byly po jednym transferze bo byly złe zarodki, reszta przestawala sie rozwijac. 2 procedura skonczyla sie ciaza biochemiczna. Przed 4 procedura moj gin wyslal mnie do immunologa i faktycznie tam tkwil problem. Mialam za wysokie komorki NK oraz brak hamowana(allo mlry). W stu procentach bylam przygotowana do 2 transferów (szóstego i siódmego) i ten siodmy rośnie w brzuszku. Do tego 4 i 5 procedura byla w bardzo dobrej klinice z super labolatorium co wiem.po jakosci uzyskanych zarodków u nich w 2 procedurach. Wczesniejsze 2 kliniki w ktorych mialam procedury to mialy kiepskie labo
Narazie musze odpoczac i zebrac kase, ale rozwazam wizyte u Pasnika, to juz jedyna szansa... A jaka to klinika, ktora polecasz?
 
reklama
[emoji813]️ Kocham Grecję!! :-D to dla mnie raj na ziemi i z pewnością w poprzednim życiu byłam greczynką :p
Ja teeez kocham.Majorka ktora wspominacje nie zrobila na mnie wraxenia a w Grecji zakochalam sie w zarciu i na bank bylam Greczynka[emoji4] bylismy dwa razy na Krecie wypozyczylismy auto i zjezdzilismy cala.tawerny z jedzonkiem sa cuuudowne.po czym dowiedzialam sie ze lreta jest chyba najbrzydsza wyspa.w tym roku uderzam na Rodos.Byla ktoras? Juz nie moge sie doczekac wyjazdu to bedzie pewnie na poczatku sierpnia nie mam jeszcze konkretnego terminu urlopu. @Cassiah Ciebie od zawsze kojarze z Chorwacja[emoji16] moj maz leci tam na tydzien sluzbowo i gdyby nie bilety prawie po 2500tysia tez bym sie podczepila[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Do góry