reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też już szaleję. Porażka. Już nawet dzwoniłam do synevo, bo kiedyś miałam taką sytuację, że nie wpisali do karty mojego peselu ale to nie to. Po prostu jeszcze nie ma. :(
A o której godzinie robilas? Bo jak sie zrobi do 10 to wyniki w synevo sa kolo 12-13 juz a jak pozniej to dopiero na nastepny dzien:hmm:(tak mi babki w labie mowily ostatnio jak robilam bete) OMG zeswirowac mozna normalnie takie czekanie ehhh:nerd::nerd::nerd:
 
A o której godzinie robilas? Bo jak sie zrobi do 10 to wyniki w synevo sa kolo 12-13 juz a jak pozniej to dopiero na nastepny dzien:hmm:(tak mi babki w labie mowily ostatnio kak robilam bete) OMG zeswirowac mozna normalnie takie czekanie ehhh:nerd::nerd::nerd:
Robiłam ok. 8:30 i to mnie właśnie wkurza. :( po 10 był kurier po materiał.
 
reklama
Do góry