reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wynik bety jest przerażająco wysoki 329 miu/ml. To 8dpt ... tak się boje ze coś jest nie tak.. czy ktoś miał tak wysoka betę na początku? Powtórzyć za dwa dni nie bo jutro nie ma sensu? Pomóżcie zaraz oszaleje. .. nie mówiłam swojemu M nawet ze robiłam dziś sikanca, tak bardzo się boje ze może się nie udać. .
Ja miałam 510,2 ale 11 dpt, więc na pewno wszystko jest dobrze :)
 
Oj tam oj tam nie przesadzaj co ty myslisz ze tu same szczuple laski na forum siedza ja tez mam w w moim plaskodupiu 71kg trudno nazbieralo sie przez 4 stymulacje i spasc nie chce. A teraz to juz sie bede cieszyc z kazdego kilograma w ciazy ;)
Dokładnie. Ja przed stymulacjami przy wzroście 180 zdążyłam niecałe 70 kg a teraz....eh szkoda gadać. I żeby nie było....ciążowe kg zgubiłam w 12 dobie po cc
 
Kochane wiecie co mozna uzywac zeby zalagodzic pieczenie tam na dole. Nic mnie nie swedzi. Ale widze ze mam tak przekrwiona sluzowke przy cewce moczowej ze normalnie juz mnie nawet boli jak dotyka to wkladki higienicznej. Jakas masakra normalnie. Mozna to czyms potraktowac
Ja używałam tego....No i co wizyta w toalecie, choćby na siusiu to biegiem się podmyc musialam
1528824528728.jpg
 

Załączniki

  • 1528824528728.jpg
    1528824528728.jpg
    529,7 KB · Wyświetleń: 355
Witam Was kobietki. Dziewczynki proszę o podpowiedź @dżoasia @gosia321 i Wszystkie pozostałe od dr Pasnika. Mam zrobić w 19 dc imuno fenotyp plus NK - czy mama zrobić subpopulacje linfocytow tylko czy cytokiny też . czytając w necie wychodzi , ze to sa subpopulacje tylko . Quwa tak to jest jak się chorym jedzi po lekarzach wtedy czlowiek jest do doopyyy . Ratunku !!!!
cytokiny chyba robisz kiedy chcesz tylko dobrze, żebyś była wtedy zdrowa, na pewno nie możesz być na antybiotyku, po antybiotyku trzeba odczekać 2 tygodnie
 
Co Ty mowisz??? Az mnie zatkalo...
Taka jest prawda dlatego procedura w Pl jest tak zmudna i ciezka do ptzejscia dla par bo im wiecej par sie podda tym wiecej dzieci zostanie w domu dziecka. Na kazde dziecko w domu dziecka panstwo placi duze pieniadze na utrzymanie a nie koniecznie wszystko idzie na dziecko. A jak dziecko oddaje sie do adopcji to fundusze sie koncza
 
reklama
@gosia321 @chlopkers @dżoasia -dziękuję za odpowiedzi,wsparcie...tak się zastanawiam-koleżanka mi napisała,że za dużo tych przeciwieństw,że może warto adopcję rozważyć a nie na siłę walczyć o ciążę...nie wiem-może ma rację?dół mnie złapał po tych wieściach :( strach myśleć co dalej. No nic jadę w czwartek w góry to może oczyszczę głowę ...Miłego dnia!
eeeeej, ta koleżanka chyba jakaś niewierząca jest:p Ty się z takimi nie zadawaj :D Sylwunia, walczymy, walczymy! Kobity po 6-7 poronieniach znajdują w sobie siłę i walczą a potem rodzą zdrowe dzidzie! I my też takie urodzimy!!!
 
Do góry