reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

[QUs1512, post: 16753776, member: 140867"]Tak w Kato :) od jutra zaczynam gonalpeptyl a nastepna wizyte mam 28 i pewnie wlaczy mi juz gonal. W miedzy czasie ma @ przysc. Ide dlugim protokołem. Ja szczegolowe badania mialam robione rok temu jak zaczynalam przygode z inseminacja i sa wazne 2 lata :) teraz tylko mialam zrobic amh, wit d3 i tsh :) ja chodze do dr Grettki :)[/QUOTE]
od ktorego dnia cyklu bierzesz gonapeptyl?bralas antykoncepcje przed dlugim protokolem?tez jestem u Gretki i musze czasowo sie zorganizowac
 
reklama
Ja dziś po wizycie w 15dpt. Pani doktor leki przepisała bo się kończą. Zrobila USG . endometrium grube i powoedziala że wszystko okej. Sprawdzila jajniki czy nic się nie dzieje. Następną wizytę zaplanowala dopiero za trzy tygodnie. Powiedziala że wczesniej nie ma potrzeby. A tak to serduszko usłyszymy i więcej zobaczymy. Choć M twierdzi że widział plamkę jak fasolka juz nie taka okragla jak blastka tylko podłużna. Jego slowa ja nic nie widziałam...
 
Otoz to! to jest tak silne pragnienie ze sie go nie da wylaczyc
Chyba, że tym wyłącznikiem jest słynna whisky - tak jak dziewczyny po naturalsach pisały - odpuścić, wyjechać, poimprezować, zapić whisky (żeby nie pamiętać, że się jest w okolicach owu) i za 2 tygodnie przypomnieć sobie, że @ sie spóźnia :D
 
reklama
Do góry