reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Różnie to bywa niestety. Ja miałam raz podaną blastocystę nd, przepiękną, najlepszej klasy a beta nawet nie drgnęła. A dwa razy przy 3dniowych zarodkach z nasienia męża miałam ciążę biochemiczną.
Ty jeszcze sprawdź betę, bo może coś tam się wykluwa dopiero.
Sprawdzę w czwartek dla pewności. W in Vikcie bez sensu te weryfikację. Od 3dpt stres...najpierw bo beta wysoka więc nie brać pod uwagę teraz jak spadła to znów źle bo za niska.... Jak to lekarz powiedział bez wariacji.
 
reklama
Sprawdzę w czwartek dla pewności. W in Vikcie bez sensu te weryfikację. Od 3dpt stres...najpierw bo beta wysoka więc nie brać pod uwagę teraz jak spadła to znów źle bo za niska.... Jak to lekarz powiedział bez wariacji.
ja bym jeszcze mocno wierzyła i mówiła do bąbelka i głaskała go... głowa do góry!
 
O to super bo przynajmniej mam sie kogo zapytać co i jak ;) a masz in vitro robione w Katowicach ? Na kiedy masz termin ? Juz jestes po badaniach ?[/QUOTE
Tak w Kato :) od jutra zaczynam gonalpeptyl a nastepna wizyte mam 28 i pewnie wlaczy mi juz gonal. W miedzy czasie ma @ przysc. Ide dlugim protokołem. Ja szczegolowe badania mialam robione rok temu jak zaczynalam przygode z inseminacja i sa wazne 2 lata :) teraz tylko mialam zrobic amh, wit d3 i tsh :) ja chodze do dr Grettki :)
A to super :) Ja też miałam robione badania AMH itd tarczyca . I robiłam je miesiac temu ;) takze mysle ze nie bede musiała powtarzać . A ile masz prac te zastrzyki >? od czego wg zalezy olosc zastrzyków ? od rezerwy jajnikowej AMH czy coś ?
 
Tak w Kato :) od jutra zaczynam gonalpeptyl a nastepna wizyte mam 28 i pewnie wlaczy mi juz gonal. W miedzy czasie ma @ przysc. Ide dlugim protokołem. Ja szczegolowe badania mialam robione rok temu jak zaczynalam przygode z inseminacja i sa wazne 2 lata :) teraz tylko mialam zrobic amh, wit d3 i tsh :) ja chodze do dr Grettki :)
 
Adopcja to nie taka prosta sprawa jak sie wydaje... Mi sie wydaje ze wiele kobiet dawno by sie na nia zdecydowalo zamiast podchodzic wiele razy do invitro ale to jest tak ciezki proces i tez nie gwarantuje sukcesu. Moim zdaniem juz prosciej jest sie leczyc i walczyc gdy jestesmy nieplodni (a nie bezplodni) niz starac sie o adopcje. Niestety mam informacje z pierwszej reki ze osrodki dostaja tym wiecej pieniedzy in wiecej jest dzieci w nich a co za tym idzie wzrastaja pensje i dodatki dla pracownikow wiec im zalezy zeby "wydawac" jak najmniej dzieci :(
Niestety smutna prawda
 
Tak w Kato :) od jutra zaczynam gonalpeptyl a nastepna wizyte mam 28 i pewnie wlaczy mi juz gonal. W miedzy czasie ma @ przysc. Ide dlugim protokołem. Ja szczegolowe badania mialam robione rok temu jak zaczynalam przygode z inseminacja i sa wazne 2 lata :) teraz tylko mialam zrobic amh, wit d3 i tsh :) ja chodze do dr Grettki :)
 
Adopcja to nie taka prosta sprawa jak sie wydaje... Mi sie wydaje ze wiele kobiet dawno by sie na nia zdecydowalo zamiast podchodzic wiele razy do invitro ale to jest tak ciezki proces i tez nie gwarantuje sukcesu. Moim zdaniem juz prosciej jest sie leczyc i walczyc gdy jestesmy nieplodni (a nie bezplodni) niz starac sie o adopcje. Niestety mam informacje z pierwszej reki ze osrodki dostaja tym wiecej pieniedzy in wiecej jest dzieci w nich a co za tym idzie wzrastaja pensje i dodatki dla pracownikow wiec im zalezy zeby "wydawac" jak najmniej dzieci :(
Co Ty mowisz??? Az mnie zatkalo...
 
reklama
Do góry