reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pięknie! Cisza spokój i zieleń :)
Jest bardzo urokliwie, taka prawdziwa wioska [emoji16] patrz jakich mamy super sasiadow [emoji6]
20180609_224742.jpg
 

Załączniki

  • 20180609_224742.jpg
    20180609_224742.jpg
    112,9 KB · Wyświetleń: 492
reklama
O mamusiu!! Zawsze chciałam się nauczyć jeździć na koniku :) Ale piękne sztuki!
Wlasnie bardzo chcialabym sie z nimi zaprzyjaznic, ale jak tam u nich jestem i ktorys do mnie podchodzi, to sie troche boje. To sa duuuze zwierzeta i z bliska wzbudzaja respekt [emoji6] teraz tez lepiej sie nie zblizac bo maja mlode. Ale fakt, sa przepiekne [emoji7]
 
Wracajac do tematu ivf, moglaby mi ktoras z Was doradzic jak najlepiej sie dostac z Dworca Centralnego w Warszawie na ul. Bociania (do Novum)? W ogole ile mniej wiecej czasu sobie zarezerwowac na transport przez miasto? Godzina wystarczy? Zawsze jezdzilismy z M samochodem z Krakowa, ale kurcze w poniedzialek musze jechac sama, bo M nie ma wolnego w pracy. Chce podjechac pociagiem, tylko mysle jak sie ogarnac w miescie. Nie liczac wizyt w klinice, bylam moze 1-2 razy w stolicy, a i to nigdy na Centralnym [emoji4]
 
Wracajac do tematu ivf, moglaby mi ktoras z Was doradzic jak najlepiej sie dostac z Dworca Centralnego w Warszawie na ul. Bociania (do Novum)? W ogole ile mniej wiecej czasu sobie zarezerwowac na transport przez miasto? Godzina wystarczy? Zawsze jezdzilismy z M samochodem z Krakowa, ale kurcze w poniedzialek musze jechac sama, bo M nie ma wolnego w pracy. Chce podjechac pociagiem, tylko mysle jak sie ogarnac w miescie. Nie liczac wizyt w klinice, bylam moze 1-2 razy w stolicy, a i to nigdy na Centralnym [emoji4]
Najprościej z Dworca Centralnego to chyba będzie wsiąść w autobus 504, który zatrzymuje się na pętli tuż przy wyjściu z dworca. Pod samą klinikę nie dojeżdża, ale z przystanku nie jest strasznie daleko, można sobie spacerek zrobić:)
 
Najprościej z Dworca Centralnego to chyba będzie wsiąść w autobus 504, który zatrzymuje się na pętli tuż przy wyjściu z dworca. Pod samą klinikę nie dojeżdża, ale z przystanku nie jest strasznie daleko, można sobie spacerek zrobić:)
A kojarzysz moze nazwe przystanku na jakim najlepiej wysiasc? [emoji4]
 
A kojarzysz moze nazwe przystanku na jakim najlepiej wysiasc? [emoji4]
To jest przystanek Poleczki 03, jak wysiądziesz to masz jakieś 600m pieszo do przejścia. Z centralnego przejazd zamie Ci jakieś 35-50 min - w zależności o której przyjedziesz. Najlepiej jak wysiądziesz z pociągu to dopytać kogoś, wtedy najłatwiej trafić na dobry przystanek:)
 
reklama
To jest przystanek Poleczki 03, jak wysiądziesz to masz jakieś 600m pieszo do przejścia. Z centralnego przejazd zamie Ci jakieś 35-50 min - w zależności o której przyjedziesz. Najlepiej jak wysiądziesz z pociągu to dopytać kogoś, wtedy najłatwiej trafić na dobry przystanek:)
Dziekuje [emoji4] teraz to juz musze trafic [emoji5]
 
Do góry