reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia - ja umowilam sie do doktora M bo u G nie bylo terminu i po Twoim poscie zadzwoniłam z zapytaniem czy może jest termin u dr G i quwa dziewczynki był huraraaaa - @dżoasia wiem , że nie wpuszczasz już do ciechocinka ale z racji tego że ja duzzzaaa baba jestem ide jak taran :p
Super:) ale dr M tez jest bardzo.dobry:) i jeszcze dr P-A tylko ona nie robi zabiegów oprocz inseminacji. Najlepiej jest jak szlam na prenatalne i se mysle co kozwa tu tak pusto, pierwszy raz cos takiego widze w środku dnia:) ale jak zobaczylam kto wyszedl spod 6 to sie już nie dziwilam:)
 
reklama
Dziewczyny z ciechocinka - mam pytanko ile tak pi razy jest wizyt podczas symulacji ( wiem każda jest inna) w klinice - w poprzedniej mielismy 6 - próbuję sobie ogarniać
 
Nie ma miejsca na pomyłke w tym wypadku. Miesiączka tuż tuż za rogiem [emoji87]

Czytam ze zastanawiasz się nad immunologem - ja jetem w trakcie immunosupresji. Pojechalismy do dr P. z badaniami do in vitro, do tego zrobilam swieze tsh, witaminy b6 i b12, homocysteine. Reszte on zlecil. Mnie te jego badania koszowaly 1500 zl, leki sa refundowane wiec zapłaciłam za nie ok 70 zl i biorę je w tym cyklu. Ale powiem szczerze że wyszlam z gabinetu dr P. bardzo podbudowana bo wreszcie jest ktos kto ma jakiś plan
 
Dziewczyny z ciechocinka - mam pytanko ile tak pi razy jest wizyt podczas symulacji ( wiem każda jest inna) w klinice - w poprzedniej mielismy 6 - próbuję sobie ogarniać
Ja ostatnio szlam krotkim protokolem i juz w trakcie stymulacji mialam 3 wizyty ale to.zależy jak reagujesz na leki. U mnie szybko pecherzyki rosly i juz 11dc byla punkcja. Musisz liczyc wizyty co 2-3 dni poczybajac gdzies od 6dc
 
Dla radości pieke sernik z wiśniami? Kto parzy kawę? rozlewa sok?
IMG_20180608_193250.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180608_193250.jpg
    IMG_20180608_193250.jpg
    77,9 KB · Wyświetleń: 426
Nie, do ktorejs z dawek, np wez 2 wiecej na noc no chyba ze masz fuzo tej luteiny to bym brała 3x2

Hmm...A to nie będzie jakoś źle działało jak będą takie wahania dawek. 100-100-200?
Musze to przy myśleć. Wolałabym jednak nie dokładać. Ewentualnie 1 tabletke do nocnej dawki ale tu się zastanawiam nad tymi wahania mi stężenia.

@gosia321 @Iskra_82 @misis188 @Hooope86 dzięki dziewczynki :-)
 
reklama
Super:) ale dr M tez jest bardzo.dobry:) i jeszcze dr P-A tylko ona nie robi zabiegów oprocz inseminacji. Najlepiej jest jak szlam na prenatalne i se mysle co kozwa tu tak pusto, pierwszy raz cos takiego widze w środku dnia:) ale jak zobaczylam kto wyszedl spod 6 to sie już nie dziwilam:)
@misis188 - kochana ale dr G jest andrologiem i tak se kombinuję : mnie przebadano od stóp do głowy i w środku dogłębnie jak sie da :p a mojego m@łza przebadali tylko z krwi bo niby wszystko oki. Od przybytku glowa nie boli;)
 
Do góry