reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jezu dziewczyny tak nastraszylyscie długimi terminami u dr G ze az zadzwonilam sie zapisac jakby mi 15.06 dr Pasnik pozwolil startowac ze stymulacja. To na szczescie 18.06 byl.termin.
A tak to dr G ma wolne 19-26.06.
 
Tak. Jestem na naturalnym cyklu po stymulacji.
Czyli będzie ok ten wynik. Bo już świra zaraz dostane ;-)

Moim zdaniem jest ok i nic nie powinnaś zwiększać. Jesteś na naturalnym cyklu dlatego masz małe dawki leków, bo są tylko dodatkiem do tego, co produkuje Twoj organizm. Do tego tak jak wcześniej pisałam, duphaston nie wychodzi w badaniu z krwi, więc na pewno masz go więcej niż te dwadzieściaparę.
 
Jezu dziewczyny tak nastraszylyscie długimi terminami u dr G ze az zadzwonilam sie zapisac jakby mi 15.06 dr Pasnik pozwolil startowac ze stymulacja. To na szczescie 18.06 byl.termin.
A tak to dr G ma wolne 19-26.06.
Pewno ns pierwsza wizytę sie tak dlugo czeka ale lepiej umawiac sie szybko bo jak bus przyjedzie to bedzie tloczno:laugh2:
 
reklama
Do góry