reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Skąd te 10 wziąć. Gdzieś rozdają? [emoji28]Moj mąż ma taką armię że cały Wrocław by obdarowal żołnierzami, w nim nie ma żadnego problemu. Ja jestem problemem..
. Podejmuje decyzje. Do Katowic mam bliżej niż do Łodzi. Póki co chyba dr paś.

Myślę mysle, dziękuję za doping [emoji10]

Zaraz Ci nakopię do d...!!! Nie jesteś żadnym problemem, ani nie jesteś skrzywiona (czy jak tam o sobie mówisz), ani bezpłodna.
Jesteś niepłoda, to jest choroba, którą się leczy. Astmatyk robi wziewy, cukrzyk stosuje dietę, rakowiec ma operację/bierze chemię, ale ani Ty, ani żaden z nich nie jest problemem!!! Choroba może być problemem, leczenie może być problematyczne, ale człowiek jest po prostu chory ( ponoć nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani : )
Więc proszę tak nigdy więcej o sobie nie mówić:)
 
Ja jak spotkałam o udroznienie nie droznych jajowodow to usłyszałam ze nie da się zrobić coś z niczego , że mogą się udroznic ale tylko na tyle że znieść się plemnik A nie komórka jajowa i jest wysokie ryzyko ciąży pozamacicznej i mogło by to skutkować usunięciem nawet jajnika
Czyli lepiej zostawić tak jak jest
 
Ja Ci powien ze wczesniej mialam okres rowno co 28 dni a in vitro mi to strasznie rizkegulowalo. Raz moj cykl trwal az 41 dni. Tylko ja tez mialam wiwcej stymulacji niz Ty no chyba ze leki po transferze, Twoje staraty maja tez na to wplyw. Mam nadzieje ze zadne syfy Ci sie nie porobily
Qurcze , a mi od marca @ przychodzi jak w zegarku co 24 dni - smialam sie do męża , ze stymulacja na cos sie przydała po tylu latach mam uregulowane - ciekawe na jal dlugo ihhaihahhaihah
 
Skąd te 10 wziąć. Gdzieś rozdają? [emoji28]Moj mąż ma taką armię że cały Wrocław by obdarowal żołnierzami, w nim nie ma żadnego problemu. Ja jestem problemem..
. Podejmuje decyzje. Do Katowic mam bliżej niż do Łodzi. Póki co chyba dr paś.

Myślę mysle, dziękuję za doping [emoji10]
Słuchaj Hoope, jak zdecydujesz się na katowice czytaj ciechocinek, zapraszam żebyś przez okres częstszych wizyt mieszkała u mnie w krk( mam warunki aczkolwiek nie wersal )z krakowa do katowic masz około 60km _jest autostrada jesteś w 45 minut. Skoro masz komórki i zarodki to 2 próby jeszcze o niczym nie świadczą. Skoro lekarze nie stawiają nad tobą krzyżyk to idź za ciosem. Ale nie czekaj zbyt długo, 86 to twój rocznik? Wygrzeb tą kasę program o kt dziewczyny piszą 2 +1 i pamiętaj jak sie ma nie udać to u najlepszych. Nie rezygnuj, widzimy się we wrześniu.
 
reklama
Do góry