reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam ostatnio progesteron 11.03 ng/ml i to jest w normie 1 trymestru, lekarz tez mi napisał ze jest wszystko ok, to dlaczego mówicie ze jest mały ?
 
reklama
A jak się wstrzymam do pn jeszcze to coś zmieni? Może to mieć wpływ na powodzenie? Bo dawki luteiny musza być równe, prawda? Nie mogę sobie dać raz jednego tabsa, potem 2 i potem 1.
Jak masz wiecej leku to bym zwiekszyla. Mi lekarz zakecil 3x2 lutinusy a ja sobie sama zakecilam 3x1 luteine. Mozesz choć jedba tabletke wiecej dziennie brac bo na prawde mslo Ci tego dali
 
Kochana a jakie leki bierzesz do transferów i w ciąży? Jakie miałas badania robione? Napisz coś więcej, w kupie razem cos doradzimy, lepiej niż nie jeden dr :)
Brałam żel dopochwowy i tabletki progonova. Mieszkam w UK. W Polsce robiliśmy badania genetyczne i też wszystko wyszło ok.
Oprócz tego drożność jajników ,badania krwi, usg
 
reklama
Ja miałam ostatnio progesteron 11.03 ng/ml i to jest w normie 1 trymestru, lekarz tez mi napisał ze jest wszystko ok, to dlaczego mówicie ze jest mały ?
Jak też nie rozumiem...
A w którym dniu po transferze robiłaś?

Znalazlam coś takiego
Normy progesteronu w ciąży
Wydzielanie progesteronu wzrasta w okresie ciąży ( w chwili poczęcia progesteron wydziela ciało żółte, potem wytwarza go łożysko).

Prawidłowe poziomy progesteronu podczas ciąży:

4 tydzień ciąży 21.6 ng/ml
6 tydzień ciąży 26.2 ng/ml
8 tydzień ciąży 25.9 ng/ml
10 tydzień ciąży 30 ng/ml
12 tydzień ciąży 33.4 ng/ml
14 tydzień ciąży 39.5 ng/ml
16 tydzień ciąży 47.8 ng/ml
18 tydzień ciąży 51.8 ng/ml
20 tydzień ciąży 55.6 ng/ml
22 tydzień ciąży 65 ng/ml
24 tydzień ciąży 72.2 ng/ml
26 tydzień ciąży 81.6 ng/ml
28 tydzień ciąży 90.4 ng/ml
30 tydzień ciąży 104.5 ng/ml
32 tydzień ciąży 118.2 ng/ml
34 tydzień ciąży 134.8 ng/ml
36 tydzień ciąży 152.3 ng/ml
38 tydzień ciąży 159.4 ng/ml
40 tydzień ciąży 166.2 ng/ml
 
Do góry