reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Kochane! Obiecałam, że się odezwę, i dam znać co z tym moim czerniakiem, otóż jestem już po zabiegu docięcia blizny i dzisiaj odebrałam wynik, blizna czysta, wszystkie badania ok, jestem zdrowa :) teraz co 3 mies. kontrole, jak wszystko będzie ok, to za rok mogę podejść do transferu, a lekarza mam fantastycznego, więc te kontrole to będzie czysta przyjemność ;) Jestem przeszczęśliwa i aż mi dziwnie, że nie będę żyć od wizyty do wizyty, jak to było podczas in vitro. W pierwszej kolejności rzucam pracę i szukam innej, w międzyczasie jadę na wakacje i cieszę się życiem :) Buziaki dla Was i do zobaczenia za rok :-D
Super kochana gratulacje swietna wiadomosc :* :*
Rok szybko zleci a ty poukladaj sobie zycie ;)
 
no i znowu cały dzień z nosem w komórce.:p trzymaj się bossse żeby ci się udało:-) :)
Nie Dziękuję [emoji10] ale fajnie że jesteście i kibicujecie. Póki co bez żadnych objawów. Jajniki czasami bolą jak na miesiączke, ale zawsze już miałam kręgosłup do wymiany. Tak bolał. Teraz nic. Wczoraj mnie tak ciągnęło w macicy że myślałam że zwariuję, wzięłam nospe.

Sadny dzień jutro. Myślę że za 14 godzin już będzie wynik [emoji110] zazwyczaj około 12 mam już w systemie.
 
mu...UOTE="misis188, post: 16733082, member: 166183"]a w ktorej klinice mroziłaś?w ogole się się nie zaplodniły czy słabe zarodki. bo ja mam 2 oocyty zamrożone i żałuję że to zrobiłam. jestem w Ciechocinku u dr G.
Ja tez Ciechocinek i dr G. Ns 11 oocytow tylko 2 zarodki[/QUOTE]
ku..a a mówili mi ze oocyty nie tracą swojej jakości po rozmrozeniu. wkurzona jestem ze taką drogę mi zaproponowali. no nic teraz to musztarda po obiedzie[/QUOTE]

Moje rozmrożone oocyty się ładnie zapłodniły:)
 
Nie Dziękuję [emoji10] ale fajnie że jesteście i kibicujecie. Póki co bez żadnych objawów. Jajniki czasami bolą jak na miesiączke, ale zawsze już miałam kręgosłup do wymiany. Tak bolał. Teraz nic. Wczoraj mnie tak ciągnęło w macicy że myślałam że zwariuję, wzięłam nospe.

Sadny dzień jutro. Myślę że za 14 godzin już będzie wynik [emoji110] zazwyczaj około 12 mam już w systemie.
Ty już dzisiaj naklejaj te plastry różowe koty :p:p:p
A za jutrzejszy dzień ✊✊✊zaciśnięte :biggrin2:
 
dziękuję za nutkę optymizmu. trochę mi lepiej
Iskra_82, post: 16734224, member: 174280"]Ja tez Ciechocinek i dr G. Ns 11 oocytow tylko 2 zarodki[/QUOTE]
ku..a a mówili mi ze oocyty nie tracą swojej jakości po rozmrozeniu. wkurzona jestem ze taką drogę mi zaproponowali. no nic teraz to musztarda po obiedzie[/QUOTE]

Moje rozmrożone oocyty się ładnie zapłodniły:)[/QUOTE]
dziekujw
 
reklama
Wzieli mnie na oddzial jak uslyszeli ze mam za soba 3 poronienia.
Zle sie czuje. Plamienie jest. Panikuje, bo juz 2 razy w tym 5-6 tyg ronilam.
Przynajmniej do pracy nie pojde, bo 6-7h w aucie tez strasznie meczy mnie.
Dziekuje wszystkim za slowa otuchy.
 
Do góry