reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, kiedyś sobie tutaj na szczęście po transferze przyklejałysmy plasterek na brzuch
Różne cuda wianki teraz :)
Ale raczej jak coś nie wychodzi... Jeśli u ciebie mały przedszkolak po in vitro czeka na rodzeństwo to trzymam kciuki żeby się długo nie naczekał, żeby schodów nie było.

A ty podchodzisz do procedury czy crio?
Ze wspomagaczy bardzo lubimy zamiennik luteiny i prolutexu dostępny wszędzie w Europie praktycznie a nie w Polsce :/ Jest super, bez tej krzemionki, przyswaja się rewelacyjnie i kosztuje jakieś 5-6euro za 30 sztuk 100mg. W Czechach jest, na Litwie jest, w Niemczech chyba tez, Hiszpanii...

Duzo dziewczyn ma acard, heparyna np. Clexane czy Neoparin, steryd
I sporo z nas pojechało do dr. Paśnika immunologa z Łodzi. Ale to po paru niepowodzeniach. Bardzo często dostajemy kroplówki z Intralipidu po tych wizytach przed transferami żeby obniżyć NK
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niedobrze :( krew na bieliznie pomieszana z luteina :( brzuch boli jak na okres.
Zaraz do szpitala jade bo chyba umre ze strachu :((((((((
Spokojnie, wiele dziewczyn plami szczególnie jakiś tydzień po becie.
Jak będziesz już w tym szpitalu może śrub sobie prg.
Ja osobiście bym prędzej dołożyła sobie progesteronu, łyknęła magnezu i nospy, polezala i nie pchała na szpitale bo tam to samo zrobią, ewentualnie usg ale to przecież nie pomoże. Trzymaj się.
 
Pracę mam nudną, nie spełniam się zupełnie, i ludzie mnie denerwują. Na wakacje planujemy chyba Portugalię, a ciąży mi kochana nie życz, bo nie mogę, mam zakaz :-D chociaż się tłukę z myślami, czy się zabezpieczać, skoro jajowody niedrożne...



Dziękuję!!!
Soperowo! Wiedziałam ze tak będzie! Czas szybko minie, mrozaczki poczekają na mamusie.
 
reklama
Wg mnie jest duzo gestrzy co wiaze sie z tym ze robisz go igla jak dla konia.ja go w czechach nigdy nie kupowalam , zawsze od lasek z forum tutejszego ktore tam sie lecza.Tutaj wychodzi za 5 zastrzykow jakies 5 euro.
Ja wstrzykiwalam 2 razy cala ampulke do tego Prolutex i jeszcze pare innych . Codziennie na pewno jedna cala musi bys.
Gosia z progesteronem nie masz co tak szalec bo organizm bierze tyle ile potrzebuje , reszta laduje w toalecie. Moim zdaniem masz wysoki dostatecznie.szkoda lekow
Czyli wielka strzykawa z wielka igla powiadasz no luz jak lekarz sie zgodzi to wytrzymie
Roznica w cenie jednak ogromna
No ok czyli nic wiecej nie dokladam chyba ze lekarz jutro cos powie
:* :*
 
Do góry