reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny wieczorem dopada mnie zgaga taka że nawet to co kupiłam w aptece nie pomogło. Wizytę mam dopiero 13.06 wiec popytam w następnym tygodniu lekarza. Dziś już 23+3 tc tak szybko minęło, przepraszam że się nie odzywałem ale pracy mam dużo no i dziś rozmowa w sprawie mieszkania żeby się udało dostać to już w czwarte przeprowadzka. Witam wszystkie nowe kobietki I życzę powodzenia. @shaggy @Murawa @Mruch @dżoasia co tam u was?

Hej :) Dzięki,że pytasz :) CZEEEEKAM.. i może w sierpniu transfer-jak wszystko się poukłada dobrze, na razie czekam na wyniki ,które zlecił Paśnik i wizytę 25.06 :)
A Ty jak tam ? Buziaki :)
 
reklama
Myślisz, że to po medrolu? Jak Ci odstawi a coś jeszcze zostanie, to chętnie odkupię. :)
Co Ci konkretnie jest? Mówiłaś, że coś opuchnięta jesteś na buzi. Jakieś gorsze problemy masz w związku z lekami? :/

Reszta ok, jakoś do zniesienia ale mam taka kaszkę na czole i opuchnięta cała twarz, czytałam właśnie teraz gdzieś na forum ze to jednak może być medrol, dziewczyna miała to samo co ja,
Powinny mi zostać dwa listki jak będę miała odstawić po wizycie, zobaczymy bo w sumie nie wiem po co mam dalej to brać nie dość ze niedobry to jeszcze robi ze mnie potwora :D ale nawet jak mam wyglądać jak największy postrach wsi to przemęcze się jeszcze ile trzeba :D już gorzej wyglądać się nie da [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Niestety nie, klasyka. Mięso z łopatki, albo karkówki cebula zesmazona rosół. Doprawiam i gotowe.

Ale zrobię takie jak piszesz. Mielisz wszystko razem? Muszę spróbować. Na codzien pracuje w restauracji i dużo kombinuje, to może być ciekawe.

A jadlyscie pomidorowa z kasza gryczana? OOOOooo kocham [emoji173]

No nie. Ale mi apetytu narobilyscie. Chyba jutro zrobię pierogi z mieskiem mąż dzisiaj kupił. Myślałam o lazanii ale pierogi będą chyba lepsze
 
Teraz mam tydzień urlopu, ale ja jestem po tej złej stronie. Zarządzam [emoji6] mało w kuchni, ale ostatnie słowo należy do mnie.

Lepiej napisz jak te pierogi robisz z ciasta z drożdży [emoji15] brzmi poprostu extra. Pieczone pierogi lubią klienci, ale z ciasta drożdżowego? Extra.
Pierogi z drożdży???!!! O matko, cud nad cudami no i te ruskie, a teraz mąż mówi, że jutro z truskawka, bo na studiach ostatnio tak jadł hih ale będzie wyżera mniam
 
Teraz mam tydzień urlopu, ale ja jestem po tej złej stronie. Zarządzam [emoji6] mało w kuchni, ale ostatnie słowo należy do mnie.

Lepiej napisz jak te pierogi robisz z ciasta z drożdży [emoji15] brzmi poprostu extra. Pieczone pierogi lubią klienci, ale z ciasta drożdżowego? Extra.
hehe no ja też po tej ciemniejszej stronie mocy ale bardziej w sensie że mam wszystko na głowie i zbieram opierdziel jak trzeba :D ale na kuchni spędzam większą część dnia, bo dużo gotuję i jednym słowem zapierdzielam równo ze wszystkimi. Takie uroki "rekordowo niskiego bezrobocia".
A na te pierogi nie pamiętam proporcji bo akurat to nie mój przepis, ale ciasto na mleku z niewielką ilością drożdży (bo to nie bułki tylko pierogi;) ) i z mąki orkiszowej, bo wiadomo - u nas zdrowo i dietetycznie :)
 
reklama
Do góry