reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny cudownie czytac o Waszych wysokich pieknych betach [emoji4] serducho sie cieszy![emoji173][emoji173][emoji173]
Dzis moj 4dc, w pon (11 dc) mam wizyte przed crio[emoji4] Tylko kurcze nawet nie wiem czy prosic Zylwie o wpis do kalendarza, bo istnieje spore prawdopod, ze do transferu nie dojdzie [emoji52] W posiewach wyszly mi jakies pojedyncze bakterie betlenowe i do pt mam brac Gynalgin. W pon na wizycie powtorne posiewy. W ogole to strasznie zakrecone mam podejscie do tego pierwszego crio. Popoludniu byla akcja proszenia w aptekach o lek bez recepty, bo dostane ja w klinice dopiero w pon[emoji50] i z tym moim badaniem trombofilii w testdna tez byly niezle jajca, okazalo sie ze albo ja cos popieprzylam albo ich system sie zwiesil, tak ze po zamowieniu kuriera dostalam potwierdzenie, ale po dwoch dniach okazalo sie, ze oni nic na ten temat nie wiedza. W efekcie w piatek zamiast byczyc sie na urlopie, pedzilam na zlamanie karku o 6 rano do Katowic zeby ich diagnosta pobral ode mnie na miejscu probki od razu po otwarciu labu [emoji16] jeszcze homocysteina mi nieprzyzwoicie wzrosla, reszta wynikow tez sie rozjechala, po mieszanym folianie z syntetykiem [emoji58] teraz cisne na maksa metylowany B kompleks z wit D i folianem, polecone przez Gosie soki z burakow tez codziennie pije.. Normalnie jakis cyrk na kolkach!
Mysle ze bez Waszego wsparcia sie chyba moje drogie nie obejdzie! [emoji6]
 
reklama
Niestety nie, klasyka. Mięso z łopatki, albo karkówki cebula zesmazona rosół. Doprawiam i gotowe.

Ale zrobię takie jak piszesz. Mielisz wszystko razem? Muszę spróbować. Na codzien pracuje w restauracji i dużo kombinuje, to może być ciekawe.

A jadlyscie pomidorowa z kasza gryczana? OOOOooo kocham [emoji173]
Tak, razem miele. Ale to tak.na kg łopatki 2 marchewki.i jedna pietruszka. To juz mamy na forum.2 kucharki:)
 
Dziewczyny cudownie czytac o Waszych wysokich pieknych betach [emoji4] serducho sie cieszy![emoji173][emoji173][emoji173]
Dzis moj 4dc, w pon (11 dc) mam wizyte przed crio[emoji4] Tylko kurcze nawet nie wiem czy prosic Zylwie o wpis do kalendarza, bo istnieje spore prawdopod, ze do transferu nie dojdzie [emoji52] W posiewach wyszly mi jakies pojedyncze bakterie betlenowe i do pt mam brac Gynalgin. W pon na wizycie powtorne posiewy. W ogole to strasznie zakrecone mam podejscie do tego pierwszego crio. Popoludniu byla akcja proszenia w aptekach o lek bez recepty, bo dostane ja w klinice dopiero w pon[emoji50] i z tym moim badaniem trombofilii w testdna tez byly niezle jajca, okazalo sie ze albo ja cos popieprzylam albo ich system sie zwiesil, tak ze po zamowieniu kuriera dostalam potwierdzenie, ale po dwoch dniach okazalo sie, ze oni nic na ten temat nie wiedza. W efekcie w piatek zamiast byczyc sie na urlopie, pedzilam na zlamanie karku o 6 rano do Katowic zeby ich diagnosta pobral ode mnie na miejscu probki od razu po otwarciu labu [emoji16] jeszcze homocysteina mi nieprzyzwoicie wzrosla, reszta wynikow tez sie rozjechala, po mieszanym folianie z syntetykiem [emoji58] teraz cisne na maksa metylowany B kompleks z wit D i folianem, polecone przez Gosie soki z burakow tez codziennie pije.. Normalnie jakis cyrk na kolkach!
Mysle ze bez Waszego wsparcia sie chyba moje drogie nie obejdzie! [emoji6]
Hihi Ty kochana nie musisz mnie prosić bo ja większość waszych wizyt muszę wypatrzec między wierszami A jak piszecie dokładnie daty to wpisuje bez Waszej zgody :D
 
Ja mam pod kolderka U siebie 3B i B1. Zobaczymy czy się udało za kilka dni [emoji110] [emoji106]
Hoooope86 nie wiem czy mnie kojarzysz . Podchodzilysmy do transferu w 2016 widzę że wróciłaś do gry . Trzymam za Ciebie kciuki .
@gosia321 za Ciebie też i rzecz jasna za resztę straczek [emoji173][emoji176][emoji174][emoji177][emoji178]
 
reklama
Ooooo no jasne :) i z jeczmienna jest pycha. A pracujesz na kuchni? Po transferze tez? W takich temp to bym spadala jak najdalej od roboty. Tzn zawsze spadam co najmniej do powtorki bety;)
A co do pierogow - jadlyscie kiedys pieczone pierogi z ciasta z dodatkiem drozdzy? Dalabym sie pociac :D
Wrzuć przepis❤
 
Do góry