reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie dziękuję :happy: Także głową do góry, Ty możesz być następna! :happy2:
Dzieki kochana [emoji4][emoji4][emoji4] Jezu umarlabym ze szczescia [emoji4] Nigdy nie bylam w ciazy nawet na 1 dzien... Ale nie wybiegam tak daleko, na razie krok po kroku sie skupiam, teraz cel to poniedzialek i podgladanie jajek :)
 
reklama
Dziewczynki, dziewczynki! :-) ja znowu z niecodziennym pytaniem i prośbą :p mianowicie, Nasz Skarb ma już 25tygodni, a my dalej nie umiemy się zdecydować ostatecznie na jakieś imię... I teraz sytuacja jest taka, że od jakiegoś czasu chodzi Nam po głowie NELA, jednak mój mąż bardzo obawia się negatywnego przyjęcia córki wśród rówieśników itd... Co Wy sądzicie na temat takiego imienia? Pytam Was, bo wiem, że jesteście niezależnym organem :p zdaje sobie sprawę, że każdy ma inny gust, jednak nie chce wykreować memów z jej imieniem na poziomie Brajana itd
Nela to jest skrot od jakiegos dlugiego imienia? Bo kojarzy mi sie jedna stara ciotka co tak sie nazywala ale wiem ze prawdziwe imie miala jakies dlugie ale nie moge sobie przypomniec... Bo samo Nela troche jak dla pieska :)
 
Dziewczynki, dziewczynki! :-) ja znowu z niecodziennym pytaniem i prośbą :p mianowicie, Nasz Skarb ma już 25tygodni, a my dalej nie umiemy się zdecydować ostatecznie na jakieś imię... I teraz sytuacja jest taka, że od jakiegoś czasu chodzi Nam po głowie NELA, jednak mój mąż bardzo obawia się negatywnego przyjęcia córki wśród rówieśników itd... Co Wy sądzicie na temat takiego imienia? Pytam Was, bo wiem, że jesteście niezależnym organem :p zdaje sobie sprawę, że każdy ma inny gust, jednak nie chce wykreować memów z jej imieniem na poziomie Brajana itd
Przypomina mi się historia z pracy mojego męża kilka lat wstecz.
Przychodzi kolega, urodził się mu syn, koledzy pytają jak daliście na Imię?
Brian
Każdy po sobie popatrzył?
Padło pytanie, skąd takie imię?
Odp: a bo krótkie
Kontra: trzeba było dać Bob było by jeszcze krócej

[emoji28] [emoji28]

Moj mąż ma na imię Staś, więc Nel jest mi jakoś bliska [emoji6]
 
Nela to jest skrot od jakiegos dlugiego imienia? Bo kojarzy mi sie jedna stara ciotka co tak sie nazywala ale wiem ze prawdziwe imie miala jakies dlugie ale nie moge sobie przypomniec... Bo samo Nela troche jak dla pieska :)

Nela funkcjonuje już długo jako samodzielne imię, powstało jako skrót od Petronela :-) mówi się także Nela na Kornelie itd
 
Przypomina mi się historia z pracy mojego męża kilka lat wstecz.
Przychodzi kolega, urodził się mu syn, koledzy pytają jak daliście na Imię?
Brian
Każdy po sobie popatrzył?
Padło pytanie, skąd takie imię?
Odp: a bo krótkie
Kontra: trzeba było dać Bob było by jeszcze krócej

[emoji28] [emoji28]

Moj mąż ma na imię Staś, więc Nel jest mi jakoś bliska [emoji6]

My chcemy imię, które nie będzie miało co 5 dziecko na osiedlu (mam na imię Kasia, więc wiem co mówię) :p ale też nie chce skazać dzieciaka na kpiny tylko dlatego, że mamie i tacie się takie podobało :-)
 
reklama
Dziewczynki ktoras z Was pisala i polecala dr Pawelczyka z Polnej czy moge prosic o namiary na niego? Czy ciezko o wizyte? Jak to pozniej wyglada z wizytami nie ma problemow z terminami? Z gory dziekuje za odpowiedz i pomoc. Ja jak sie podniose to chyba sprobuje zmienic lekarza chociaz Polna mnie przeraza. Test ciazowy z rana nawet cienia nie pokazal, a w klinice beta szkoda mowic od 13 nadal brak wyniku po telefonie okazuje sie, ze wyslali do innego laboratorium o czym nie poinformowali nawet.
 
Do góry