reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Daj znać po wizycie. :-*

Wszystko ok, żadnych zmian nie widzi musiał być jakiś krwiak.
Jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym i echem zarodka 2.2mm 5t5d, także wszystko na ten moment jest ok żadnych złych zmian
Strachu co nie miara i 180 zł mniej :)
Ale lekarz mega kompetentny gaduła, wszystko wyjaśnił
 
Dziewczyny, co to jest Dostinex? Czy on bez refundacji?

Wlasnie sprawdzilam cene no i szczeka mi opadla. 8 tabletek 350 zl :errr:
Ja brałam to po punkcji, jedna tabletka na noc, z tego co mi lekarz krótko powiedział wspomaga aby nie doszło do hiperki, dba o jajniki. Ja z receptą za 8 tabletek płaciłam 145.
 
Kurcia dzięki. Szczerze to nie wiem ja się czuje, chyba troszkę się zdystansowałam do wszystkiego i czekam co będzie. Popłakałam się po wizycie i na pobraniami, odreagowałam trochę i teraz już jestem spokojna. Ja już swoje przeżyłam, bywał gorzej. Czekam co będzie na kolejnej wizycie, nie mam w tym momencie n nic wpływu wiec odpuściłam, czytam jakiś kryminał. Mam dobrze bo jestem z mężem na wyjeździe, jesteśmy razem cały dzień, nie zostaje sama z dołem.
Rozumiem. Dobrze ze masz czym glowe zajac i nie jestes sama w domu. Kiedy nastepna wizyta?
Dziewczyny, co to jest Dostinex? Czy on bez refundacji?

Wlasnie sprawdzilam cene no i szczeka mi opadla. 8 tabletek 350 zl :errr:
Dostinex jest na obnizenie prolaktyny. I tez w hiperkach cos tu dziewczyny pisaly ze go biora.
Ja za 8 tabletek cos kolo 100zl placilam. Tylko ja biore 1/4 tabletki na tydzien..wiec mi na dluuuugo starcza.
 
Rozumiem. Dobrze ze masz czym glowe zajac i nie jestes sama w domu. Kiedy nastepna wizyta?Dostinex jest na obnizenie prolaktyny. I tez w hiperkach cos tu dziewczyny pisaly ze go biora.
Ja za 8 tabletek cos kolo 100zl placilam. Tylko ja biore 1/4 tabletki na tydzien..wiec mi na dluuuugo starcza.
Taka mini tabletkę na 4 razy? Jak Ty kochana to dzielisz
 
Wszystko ok, żadnych zmian nie widzi musiał być jakiś krwiak.
Jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym i echem zarodka 2.2mm 5t5d, także wszystko na ten moment jest ok żadnych złych zmian
Strachu co nie miara i 180 zł mniej :)
Ale lekarz mega kompetentny gaduła, wszystko wyjaśnił
To przepięknie. :-* od razu masz załatwioną wizytę. ;)
 
Taka mini tabletkę na 4 razy? Jak Ty kochana to dzielisz
Tak mam zalecone przez lekarza. W przypadku hiperprolaktynemii takie dawki sie wlasnie stosuje. 1/2 lub 1/4 tabl. Na tydzien. I szybciutko zbija za wysoka prolaktyne. Juz ponad rok tak biore.
A co do dzielenia to mam taki malutki ostry noz i jakos daje rade ;)
 
reklama
Wszystko ok, żadnych zmian nie widzi musiał być jakiś krwiak.
Jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym i echem zarodka 2.2mm 5t5d, także wszystko na ten moment jest ok żadnych złych zmian
Strachu co nie miara i 180 zł mniej :)
Ale lekarz mega kompetentny gaduła, wszystko wyjaśnił
Czekałam na takie wiadomości [emoji2] [emoji480]
Pieniądze się nie liczą w takich momentach [emoji2]
Zawsze jest ich za mało.

Gdybym miała dużo kasy, wygrała bym w lotka (nie wygram bo nie gram [emoji28]) rozdala bym cześć dla Was [emoji51] na dzieci [emoji51]
 
Do góry