reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję :-) mnie nie przekonuje, że można tak dać zwierzęciu na imię, gdyż w tych czasach ludzie różne dają swoim pupilom. Ja jedyne imię z jakiego właśnie się śmiałam to z Brajanka :-) głównie przez pisownię
Więc sie nie zastanawiajcie:) Nela kojarzy mi.sie z w pustyni i w puszczy a film ten w tej.najstarszej wersji uwielbialam:)
 
Ja się mam aż za dobrze[emoji2] Wizytę serduszkowa mam dopiero we wtorek... od środy już swirowalam, bo nie wierzyłam, że można być w ciąży tak całkowicie bezobjawowej, więc pobieglam dziś na betę. Wyszła 36 tys. według kalkulatora podwaja się co około 92 godziny więc chyba ok z tego co czytałam to przy takich wartościach może tak być. Poza tym oprócz delikatnego bólu piersi zero dolegliwości [emoji6]
Spoko:) za chwile dojdzie zyganko:laugh2: i ostrzegam ze ono sie wczesniej nie zapowiada tylko wpada jak torpeda:)
 
No ja też nigdy wcześniej nie byłam w ciąży. Do tej pory jak sobie przypominam dzień bety i łzy szczęścia to od nowa łezka w oku się kręci :happy:
A gdzie się leczysz? Czyli już jesteś w trakcie stymulacji? Już teraz zaciskam kciuki za poniedziałkowa wizytę :-) :)
Mi sie lezka zakrecila po samym przeczytaniu Twojego posta :) Bardzo mnie zmotywowalas dziekuje Ci!

Ja sie lecze na razie państwowo, mieszkam za granica i tutaj jest w szpitalu do 6 pelnych podejsc invitro calkowicie finansowane. Pozniej jak sie nie udaje to idzie sie do prywatnej, ktora ma ciut lepsze statystyki. Ale w szpitalu tez jest super, jest cudowna atmosfera, swietni lekarze i pielegniarki ktore zachowuja sie jakby chcialy tego dziecka dla ciebie rownie mocno jak ty :) Nie czujesz sie jak na tasmie.

A ty gdzie w Pl sie leczylas? Gdzie sa tacy cudotworcy? :)


Aha i tak, wczoraj zaczelam zastrzyki - Bemfola 225 jeden dziennie i 6 dc mam USG pierwsze.
 
Ostatnia edycja:
Haa dziewczyny znalazlam.cos dla wszystkich ktore maja tabletkowstret jak ja. Choc nie ukrywam od 5 dni jakos ida mi tabsy choc encorton i magnez najpierw gryze.
Narazie mam zapasy pregnalu evital ale nad tym cudem sie zastanowie.
Boze dzieki ze dales komos mozg zeby wymyslil takie cudo
Link do: Optimal Prenatal
Zastanawia mnie jedno - kobiety w ciazy nie powinny dodatkowo suplementowac wit A a tam dawka 173% rws...
 
Dziękuję :-) mnie nie przekonuje, że można tak dać zwierzęciu na imię, gdyż w tych czasach ludzie różne dają swoim pupilom. Ja jedyne imię z jakiego właśnie się śmiałam to z Brajanka :-) głównie przez pisownię

Ja dziś rano przeglądałam na stronie gov listę imion nadanych dzieciom w zeszłym roku. Uwierz mi, że Brajan to przy niektórych małe piki:D
Jak dla mnie ważne jest też, żeby imię pasowało do nazwiska.
 
@RedHotChiliPepper28 Nela ladne imie. Choc ja znalam Nele, jako skrot od Kornelii.
Mi z krotkich zenskich podoba sie np Nina, Roza.
A z dluzszych Malwina, Irmina (dzieki @labelladurmiente).
W ogole kiedys myslalam ze nie podoba mi sie zadne zenskie imie i gdybym miala coreczke to mialabym problem z imieniem. Sama mam niepopularne imie i wien ze to fajne dlatego nie podobaly mi sie Katarzyny, Magdaleny,Natalie.
Koniec koncow na liscie imion dla chlopca mam 3 imiona, a dla dziewczynki chyba z 12 ;P
 
reklama
Żadnych zaleceń prócz bety za 14 dni. Biorę 3x2 luteina dopochwowo duphaston 3x1 estrofem 2x1 prolutex 1x1. Czuję się trochę taka pozostawiona sama sobie przez klinikę.
Ale przynajmniej stresu będziesz miała troszkę mniej,ja miałam weryfikacje w 3,6 i 9dpt...i dopiero usg po kolejnej weryfikacji w 16dpt. Dawki leków miałam trochę większe,ale pewnie dlatego,że byłam na sztucznym cyklu.Tak więc nie martw się,potem nie jest wcale łatwiej z tym czekaniem :-)
 
Do góry