reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chyba zostaną z nami 4 zarodki. 2 te wcześniej zamrożone i mamy dwie wczesne blastki AB. 2 pozostałe potrzymają do jutra,ale nie rokują dobrze - mają 8komórek. Dziewczyny moje mam pytanie. Biorę Zamur,Dostinex i Neoparin i strasznie mnie mdli. Po pierwszej punkcji nie miałam czegoś takiego. W sumie jajniki jakoś strasznie mnie nie bolą,brzuch powiększony o 10 cm,ale ostatnio też tak miałam. Niepokoją mnie te mdłości. Czy któraś z Was tak miała? Nie chce wyjść na jakąś panikarę,pewnie to po lekach,ale strasznie boję się hiperki.

Zamur to z tego co kojarzę antybiotyk, więc może te mdłości od tego. Jedz probiotyk i kontroluj obwód brzucha (10 cm to jeszcze nie dużo). 4 dzieci...no, no, no :)
 
Kochane, my po wizycie. Mąż nagrał filmik z usg, maluch bardzo ruchliwy, macha rączkami i nóżkami. Prawdziwy wiek 8t3d.,a wiek z usg 9t2d. Fasolinek ma aż 27 mm, fajnie już go widać, nawet kręgosłup. Nie wiem czy uda mi się wrzucić print z filmiku. Jesteśmy mega szczęśliwi.
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ed47d7e3992ec.bmp
ed47d7e3992ec.bmp.html
Super wiadomość!!! GRATULACJE!!! Niech rośnie zdrowo:-) Musicie byc bardzo szczęśliwi!!! Ja cieszę się razem z Wami.I dam znać w środę,jak tam u naszego kropka :-)
 
Cześć Kobiety, miałam zakręcony weekend i wypadłam tym samym od razu z rytmu. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Trzymam za wszystkie mocne kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] i życzę pięknego dnia. [emoji8][emoji8][emoji8]
W środę jadę na monitoring cyklu ale nie czuję się cyklowo, więc może nie będzie w tym miesiącu owulki.
@Hope86 mam nadzieję, że Twoje zarodeczki się pięknie rozwijają. [emoji173][emoji173][emoji173]
Dziękuję dziękuję, czytam Was w biegu, dojadę do domu to popisze więcej.

Dzwonili z Kliniki, czekanie na telefon to jak na wyrok. Popłakałam się jak zobaczylam że dzwoni Klinika [emoji23] [emoji173] mamy 6, dobrze rokujacych zarodków, moje małe cudne power Rangers [emoji7] [emoji173]
 
Dziewczyny teraz wyświetlil mi się wynik progesteronu i jeśli patrząc na wynik ajest to 156 ng/ml a patrzę na przedział 1 trymestr ciąży to jest trzykrotnie większy niż powowinien. Bo norma od 4-50 ng/ml. To coś źle, bo tego nie wiem?
 
reklama
Do góry