reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jest nasze największe Szczęście!!!! :happy2::-D
 

Załączniki

  • IMG_20180528_130332.jpg
    IMG_20180528_130332.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 148
Chyba zostaną z nami 4 zarodki. 2 te wcześniej zamrożone i mamy dwie wczesne blastki AB. 2 pozostałe potrzymają do jutra,ale nie rokują dobrze - mają 8komórek. Dziewczyny moje mam pytanie. Biorę Zamur,Dostinex i Neoparin i strasznie mnie mdli. Po pierwszej punkcji nie miałam czegoś takiego. W sumie jajniki jakoś strasznie mnie nie bolą,brzuch powiększony o 10 cm,ale ostatnio też tak miałam. Niepokoją mnie te mdłości. Czy któraś z Was tak miała? Nie chce wyjść na jakąś panikarę,pewnie to po lekach,ale strasznie boję się hiperki.
 
Chyba zostaną z nami 4 zarodki. 2 te wcześniej zamrożone i mamy dwie wczesne blastki AB. 2 pozostałe potrzymają do jutra,ale nie rokują dobrze - mają 8komórek. Dziewczyny moje mam pytanie. Biorę Zamur,Dostinex i Neoparin i strasznie mnie mdli. Po pierwszej punkcji nie miałam czegoś takiego. W sumie jajniki jakoś strasznie mnie nie bolą,brzuch powiększony o 10 cm,ale ostatnio też tak miałam. Niepokoją mnie te mdłości. Czy któraś z Was tak miała? Nie chce wyjść na jakąś panikarę,pewnie to po lekach,ale strasznie boję się hiperki.
Moim zdaniem powinnaś się skonsultować z lekarzem. Wymioty po punkcji to nie jest dobry objaw, a jak mnie bolał brzuch przez kilka dni i postanowiłam się skonsultować to lekarz pytał czy jest powiększony obwód brzucha i czy występują wymioty.
 
reklama
Do góry