reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy ktoras z was decydowala sie na PGS? Zastanawiamy sie z M, czy to ma sens. Czy faktycznie mozna zwirkszyc szanse, czy to nie tylko zbedny wydatek. Dotychczas nie mielismy. Mnie przeraza sam koszt...

Tak a propos, chyba wykrakalam. Brzuch wydaje odglosy, bulgotanie, ciagniecie, nawet i wzdecia. To objawy hiper?
 
Czy ktoras z was decydowala sie na PGS? Zastanawiamy sie z M, czy to ma sens. Czy faktycznie mozna zwirkszyc szanse, czy to nie tylko zbedny wydatek. Dotychczas nie mielismy. Mnie przeraza sam koszt...

Tak a propos, chyba wykrakalam. Brzuch wydaje odglosy, bulgotanie, ciagniecie, nawet i wzdecia. To objawy hiper?
Kurczę....
Jak mam być szczera to nie brzmi to za ciekawie , ja na twoim miejscu zadzwoniła bym do dok i powiedziała o objawach .
Mogą być nie groźne A lepiej sprawdzić ;)
 
reklama
Do góry