reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przy okazji mam pytanie, biorę medrol i czy dołączenie do transferu embryo glue oraz intralipidu nie będzie się ze sobą kłóciło? Nie wiem czy dostanę intralipid ale chciałabym jeśli może to pomóc. Ostatnio miałam.
Nie powinno sie ze soba klucic intralipid jest na komorki nk. A embrio glue to podloze z hialuronianem. Takze jak dadza to bierz. A medrol dziala ci na ewentualne inne problemy immunologiczne
 
reklama
Kochane, my po wizycie. Mąż nagrał filmik z usg, maluch bardzo ruchliwy, macha rączkami i nóżkami. Prawdziwy wiek 8t3d.,a wiek z usg 9t2d. Fasolinek ma aż 27 mm, fajnie już go widać, nawet kręgosłup. Nie wiem czy uda mi się wrzucić print z filmiku. Jesteśmy mega szczęśliwi.
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ed47d7e3992ec.bmp
ed47d7e3992ec.bmp.html
 
Kochane, my po wizycie. Mąż nagrał filmik z usg, maluch bardzo ruchliwy, macha rączkami i nóżkami. Prawdziwy wiek 8t3d.,a wiek z usg 9t2d. Fasolinek ma aż 27 mm, fajnie już go widać, nawet kręgosłup. Nie wiem czy uda mi się wrzucić print z filmiku. Jesteśmy mega szczęśliwi.
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ed47d7e3992ec.bmp
ed47d7e3992ec.bmp.html

Fajnie że macie filmik:) W tym okresie jest bardzo aktywny i super to wygląda:) Potem im dziecko większe tym trudniej je ująć.
 
Czemu? Spokojnie. Ładnie rosła beta, powinno być ok. Jeśli jednak ma to poprawić Ci humor, to jedź. Najważniejsze, żebyś była spokojna, tylko oczekiwanie na wyniki bety, to straszna trauma.

Krew pobrana ;/ chyba wole czekać na wynik niż na środę kiedy tak czy siak mam zrobić, zawsze dziś to jakaś nowa nadzieja
 
@Malinka1989 @Malaja32 kochane ✊✊ za Wasze pociechy ;) cudownych widoków ❤❤
@Gotart Kochana ✊✊ za Maleństwo i serduszko ! Najpiękniejszy dzwiek świata ❤
@gosia321 kochana !!! ✊✊✊✊ za owocny przelot do bazy! ❤ Niech kropeczki zostaną już z Tobą na całe 9 miesiecy !! ❤❤
@Tutisia kochana samych dobrych wiadomości na wizycie! :)
@Somatotropina88 @redferrari @anita9014 kochane nasze kciuki za Wasze przyrosty !! ✊✊✊❤❤❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! ;)
Powodzenia dziewczyny :)
 
reklama
Do góry