reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam kobiety,
jestem nowa :) świeżak i na forum i w in vitro, właśnie zaczęliśmy, miło słyszeć że kurczę jednak komuś się udaje. Jestem na protokole długim, najpierw zaczęłam antykoncepcją przez 21 dni ( od 14-tego dnia biorę co drugi dzień gonapeptyl w penie, 7 szt) okres powinnam dostać teraz w czwartek tj. 24.05.2018 lecz ja już go dostałam w sobotę. Więc podejrzewam, że na zaczęcie stymulacji i wszystkich zastrzyków w 3 lub 4 dniu cyklu pewnie już za późno, prawda? zaczynał tak samo ktoś jak ja? Możecie się wypowiedzieć? Proszę :/
 
reklama
Mam pytanie. Jestem w 11 tyg ciąży prenatalne mam za 2 tyg . A ostatnie USG miałam 2 maja. Czy robicie sobie tak dla samej siebie USG żeby sprawdzić czy wszystko przebiega prawidłowo. Bo sobie coś wkrecam że coś się dzieje złego. Jakoś mdłości minęły cycki jakby nie rosną już a może to jest po odstawieniu luteiny której już od tygodnia nie biorę
 
Mam pytanie. Jestem w 11 tyg ciąży prenatalne mam za 2 tyg . A ostatnie USG miałam 2 maja. Czy robicie sobie tak dla samej siebie USG żeby sprawdzić czy wszystko przebiega prawidłowo. Bo sobie coś wkrecam że coś się dzieje złego. Jakoś mdłości minęły cycki jakby nie rosną już a może to jest po odstawieniu luteiny której już od tygodnia nie biorę

Ja chodziłam na USG tak jak ustalal lekarz, zazwyczaj co 4 tygodnie (chociaż zdarzylo się i co 5). Miałam oczywiście chęć iść w międzyczasie dla wlasnego spokoju, ale ostatecznie zrezygnowałam. Mdłości na tym etapie co jesteś mogą już mijać albo mieć właśnie takie dni kiedy ich nie ma i potem znów powracać. Piersi też nie rosną cały czas, a niektorym w ogóle się nie powiększają więc to też nie jest powód do zmartwienia. Wiem, że łatwo się pisze, ale kobieta analizuje każdy sygnał organizmu... Bedzie dobrze :)
 
@Margit2018 ty tu nie odwracaj uwagi tylko pisz kiedy transfer? :D Tamten cykl bezowulacyjny ale chyba nie czekasz nie wiadomo ile tylko działasz teraz????? :D

@Vorreiavereunbimbo jak jajca?
Dżoasia na razie dużo gadam i staram się wspierać dziewczyny i nie mam odwagi podchodzić. Czekam na okres i sztuczny. Ale jak sie nie uda.. ło matko
 
Witam kobiety,
jestem nowa :) świeżak i na forum i w in vitro, właśnie zaczęliśmy, miło słyszeć że kurczę jednak komuś się udaje. Jestem na protokole długim, najpierw zaczęłam antykoncepcją przez 21 dni ( od 14-tego dnia biorę co drugi dzień gonapeptyl w penie, 7 szt) okres powinnam dostać teraz w czwartek tj. 24.05.2018 lecz ja już go dostałam w sobotę. Więc podejrzewam, że na zaczęcie stymulacji i wszystkich zastrzyków w 3 lub 4 dniu cyklu pewnie już za późno, prawda? zaczynał tak samo ktoś jak ja? Możecie się wypowiedzieć? Proszę :/
Kurcze ja mialam 2 razy dlugi protokol i nigdy nie mialam razem antykoncepcji z gonapeptykem. Jak skonczylam tabletki to zaczynalam sie kluc.
 
Ja chodziłam na USG tak jak ustalal lekarz, zazwyczaj co 4 tygodnie (chociaż zdarzylo się i co 5). Miałam oczywiście chęć iść w międzyczasie dla wlasnego spokoju, ale ostatecznie zrezygnowałam. Mdłości na tym etapie co jesteś mogą już mijać albo mieć właśnie takie dni kiedy ich nie ma i potem znów powracać. Piersi też nie rosną cały czas, a niektorym w ogóle się nie powiększają więc to też nie jest powód do zmartwienia. Wiem, że łatwo się pisze, ale kobieta analizuje każdy sygnał organizmu... Bedzie dobrze :)
A mówili że ciąża to piękny okres dla kobiety a tu człowiek codziennie się stresuje cudzie trwaj
 
Mam pytanie. Jestem w 11 tyg ciąży prenatalne mam za 2 tyg . A ostatnie USG miałam 2 maja. Czy robicie sobie tak dla samej siebie USG żeby sprawdzić czy wszystko przebiega prawidłowo. Bo sobie coś wkrecam że coś się dzieje złego. Jakoś mdłości minęły cycki jakby nie rosną już a może to jest po odstawieniu luteiny której już od tygodnia nie biorę
Ja sama dla siebie zrobiłam usg w 17 tc wcześniej byłam niespokojna bo widziałam babla w 12 tc a potem miałam zobaczyć dopiero w polowkowych badaniach.Najlepiej wydana kasa bo się uspokoilam i potwierdziły się ruchy które zaczelam czuc w 16 tc!
 
Kurcze ja mialam 2 razy dlugi protokol i nigdy nie mialam razem antykoncepcji z gonapeptykem. Jak skonczylam tabletki to zaczynalam sie kluc.
Dzięki za odp. a możesz mi napisać jak to dokładnie wyglądało u Ciebie od momentu zaczęcia brania tabletek antykoncepcyjnych, myślałam że ja coś źle zrozumiałam ale patrzyłam z mężem na to wszystko chyba 5 razy i bierzemy wszystko tak jak jest w rozpisce.
 
reklama
Do góry