reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Babo a wiesz jak ja mezowi ryczalam przed beta ze chyba znow sie nie udalo. A potem gdzies miesiąc później na imieniny sluchal bicia serca swojego dziecka❤
Ja jeszcze nie płakałam. Ale też raz zdarzyło mi się powiedzieć że coś czuję że się nie udało. Muszę sobie organizować jakod czas, bo mąż w pracy, a jak tak dalej pójdzie to do soboty wywiozą mnie w kaftanie bezpieczeństwa bo oszaleje.
 
reklama
Ja jeszcze nie płakałam. Ale też raz zdarzyło mi się powiedzieć że coś czuję że się nie udało. Muszę sobie organizować jakod czas, bo mąż w pracy, a jak tak dalej pójdzie to do soboty wywiozą mnie w kaftanie bezpieczeństwa bo oszaleje.
Widzę że 9,10,11 dpt wszystkie wychodzimy już z siebie:frown: ja dzisiaj mam wrażenie że wszystko czuję jak na okres, upławy od wczoraj robią się coraz ciemniejsze tak jak zawsze przed okresem.....i też już dzisiaj łezki lecą:sad: poprostu już nie chce mi się szukać czy tak inni mieli czy nie.....wiem że tak zawsze jest przed okresem
 
O widze ze nie tylko ja tak mam. Nie budze sie przez to ale odczuwam straszny dyskomfort jak np rano nie moge odkrecic butelki

Mnie to budzi bo mam całą dłoń zdrętwiałą, a palce zimne jak lód. Muszę wtedy tą sprawną ręką rozmasować, aż wróci czucie. A rano mnie fuckery bolą, jakby je ktoś młotkiem potraktował:-D
 
Widzę że 9,10,11 dpt wszystkie wychodzimy już z siebie:frown: ja dzisiaj mam wrażenie że wszystko czuję jak na okres, upławy od wczoraj robią się coraz ciemniejsze tak jak zawsze przed okresem.....i też już dzisiaj łezki lecą:sad: poprostu już nie chce mi się szukać czy tak inni mieli czy nie.....wiem że tak zawsze jest przed okresem
Kochana ja czułam się dokładnie tak jak Ty ;) mega mega okresowo i pamietam nawet jak w nocy obudził mnie ból brzucha do tego na dole kręgosłup i nogi i mimo to mamy 28tc :) zwatpilam na chwilę i myślałam, że napewno się nie udało..a jednak 10dpt odebrałam pozytywna bete ;)
Niektóre dziewczyny w ogóle nic nie czują i też się udaje.. na to nie ma reguły.. musimy zacząć wierzyć w nasze kropki :*
 
Kochana ja czułam się dokładnie tak jak Ty ;) mega mega okresowo i pamietam nawet jak w nocy obudził mnie ból brzucha do tego na dole kręgosłup i nogi i mimo to mamy 28tc :) zwatpilam na chwilę i myślałam, że napewno się nie udało..a jednak 10dpt odebrałam pozytywna bete ;)
Niektóre dziewczyny w ogóle nic nie czują i też się udaje.. na to nie ma reguły.. musimy zacząć wierzyć w nasze kropki :*
Ja nie czuje nic. Oprócz jajników ale to cały czas od punkcji. Tylko piersi mam takie wielkie jakbym po operacji plastycznej ich była. Ale to zapewne od progesteronu;-) miesiączki i tak mam co 34/35 dni więc do mojej w razie czego to jeszcze daleko.
 
Ja dziś pobieglam na betę i teraz do 16-17 muszę czekać na wyniki, ale nadzieji nawet wielkiej nie mam na to, że będzie ok. Piersi oklaply, brzucha nie czuję w ogóle, znów będzie puste jajo... Ehhh [emoji29]
 
Ja dziś pobieglam na betę i teraz do 16-17 muszę czekać na wyniki, ale nadzieji nawet wielkiej nie mam na to, że będzie ok. Piersi oklaply, brzucha nie czuję w ogóle, znów będzie puste jajo... Ehhh [emoji29]
Normalnie mam Ci ochotę kopnąć w 4 litery:) wszystko będzie dobrze. Ja na początku też analizowałam każde ukłucie i wogóle cycki mnie nie bolały. A dałam se spokój z analizą jak dostałam ospy, już nie analizowałam i wszytsko było ok.. Uszy do góry. Wszystko jest dobrze:)
 
reklama
Do góry