reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aga, jestes niesamowicie pozytywna wariatka bez ktorej to forum byloby nudne [emoji5] dzieki [emoji8]
@chlopkers - kobieto - trza żartować co by qurwa nie zwariować , a w naszych sytuacjach nie trudno od stanu radości do stanu wariatkości :p
Dziewczynki Wszystkie - miłego i optymistycznego dzionka - bo jak nie my - to kto !!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny jestem na sztucznym cyklu i przyjmuje 3x1 estrofem mite (1mg) i dzis jest 10 dzień przyjmowania i pojawił sie brązowy śluz... czyżby to za mała dawka?
 
Ja dziś pobieglam na betę i teraz do 16-17 muszę czekać na wyniki, ale nadzieji nawet wielkiej nie mam na to, że będzie ok. Piersi oklaply, brzucha nie czuję w ogóle, znów będzie puste jajo... Ehhh
emoji29.png
Ja dziś pobieglam na betę i teraz do 16-17 muszę czekać na wyniki, ale nadzieji nawet wielkiej nie mam na to, że będzie ok. Piersi oklaply, brzucha nie czuję w ogóle, znów będzie puste jajo... Ehhh [emoji29]
To czekamy razem. Tez bylam na becie. Tylko,ze wynik powinnam miec wczesniej.
 
@Maryanka cudownych widoków ✊
@myszkakiszka @Vorreiavereunbimbo kochane ✊✊✊✊ za jajca ! Niech zdrowo rosną :D ❤❤
@Megi1985@ ✊✊ za jajca ! Niech się pięknie zapladniaja i dadzą upragnioną ciążę! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :)
Nasz bąbel czuje się dobrze, jak zwykle troszkę wstydliwy. Synuś waży już 230g . ( Kawał chłopa) Kolejna wizyta 18.06.2018 a wcześniej czeka nas USG połówkowe 04.06.2018r. Pozdrawiamy wszystkie ciocie ;);) Każdej z Was życzę takich widoków.
 
reklama
Do góry