reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

heyka.
Jestem tu nowa ;) Poradźcie proszę. Transfer mrożonego zarodka 5cio dniowego miałam 11 maja. dzisiaj zrobiłam test- sama nie wiem po co ... no i negatywny.... i jak mam teraz mysleć pozytywnie? czy to za wcześnie? W szpitalu mam planowany test 23.... ale to z moczu też... pomocy, bo czułam, że jest dobrze, jak teraz mysleć pozytywnie?
 
reklama
heyka.
Jestem tu nowa ;) Poradźcie proszę. Transfer mrożonego zarodka 5cio dniowego miałam 11 maja. dzisiaj zrobiłam test- sama nie wiem po co ... no i negatywny.... i jak mam teraz mysleć pozytywnie? czy to za wcześnie? W szpitalu mam planowany test 23.... ale to z moczu też... pomocy, bo czułam, że jest dobrze, jak teraz mysleć pozytywnie?
Hej Witamy.
Możesz iść dziś już na bete, jeśli miałoby się coś zadziać powinna ruszyć...
 
No i mam wynik bety z dziś 38526, transfer był 15.04, więc wychodzi za niski :(, 9 mają było 7747. Dobrze, że wizyta za 3 h, to może coś lekarz powie mi sensownego, ale i tak się bardzo zmartwiłam!!!! We wtorek widziałam serducho!!!! Musi być wszystko dobrze !!!!
 
No i mam wynik bety z dziś 38526, transfer był 15.04, więc wychodzi za niski :(, 9 mają było 7747. Dobrze, że wizyta za 3 h, to może coś lekarz powie mi sensownego, ale i tak się bardzo zmartwiłam!!!! We wtorek widziałam serducho!!!! Musi być wszystko dobrze !!!!
Po co robisz betę przy takich wartościach? Ona już wtedy nie rośnie tak dynamicznie jak na początku.
 
Powiem szczerze że nie wiem ile miała, podzielona na 4 (drugie na 2, ale nie dawał szans że dalej się rozwinie) :hmm:w środę miałam punkcję, transfer miał być 5 dni później. Po punkcji dr powiedział że lepiej byłoby zrobić transfer w piątek (czyli w 2 dobie) ponieważ materiał męża był mrożony, a niby z mrożonkami lepiej nie czekać. To ta jedyna szansa......jak nie wyjdzie to wszystko od początku....stymulacja, punkcja itd itp bo niestety nie mamy nic w "zapasie":frown:
 
reklama
Do góry